Intencje mszalne 10.05.20.

Poniedziałek 11.05.

17.00. za śp. Stanisława Trawińskiego następnie majowe, po nabożeństwie msza za śp. Henryka Sendereckiego od bratowej Stanisławy z  dziećmi.

Wtorek 12.05.

17.00. msza za śp. Łukasza Lisa od właścicieli firmy DEMETER następnie majowe, po nabożeństwie msza za śp. Urszulę Kutalską od KGW z Olender.

Środa 13.05. wspomnienie NMP z Fatimy

17.00. msza za śp. Urszulę Kutalską od szwagra Luciana z rodz. następnie majowe, po nabożeństwie msza za śp. Mariana Pawłowskiego od rodz. Trawińskich i Słodkowiczów.

Czwartek 14.05. św. Macieja Apostoła, święto

17.00.mszaza śp. Henryka Sendereckiego od córki Izabeli z dziećmi, następnie majowe, po nabożeństwie msza za śp. Mariana Pawłowskiego od Haliny z synami.

Piątek 15.05.

17.00. msza za śp. Annę Grabską od córki Joanny, następnie majowe, po nabożeństwie święcenie pól na Szydłowie i Szydłowie-Kolonia.

Sobota 16.05. św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

17.00. msza za śp. Stefana Chęcińskiego następnie majowe, po nabożeństwie msza za śp. Łukasza Lisa od chrzestnego Konrada z rodziną.

6 Niedziela Wielkanocna 17.05.

07.00. msza za śp. Stanisławę i Czesława Wężyk i zmarłych z rodz. Kopycieli

09.00. msza za śp. Mariannę i Edwarda Stusów oraz za Zofię Sobczyk i zmarłych z rodziny Sobczyk  następnie majowe

11.00. msza za śp. Barbarę i Jana Wężyk, Stanisławę i Zenobiusza Foksowiczów, za Józefa Mazerant, Annę i Wiesława Sobczyk oraz Barbarę Błaszczyk.