ogłoszenia parafialne 09.08.20.

przez Proboszcz
 1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzicom dzieci pierwszokomunijnym za posprzątanie kościoła i dekoracje kościoła.
 2. Również chciałbym podziękować p. Wojciechowi Bogusowi za wymianę śrub podtrzymujących dekoracje chrzcielnicy. Bóg zapłać.
 3. Jak było ogłaszane taca dzisiejsza jest przeznaczona na budowę Centrum Jana Pawła II-go. Bóg zapłać.
 4. Jak zapewne zauważyliście przed cmentarzem zostały złożone palety z kostka brukową. Jutro rozpocznie się układanie alejki po prawej stronie. Przewidziany koszt około 12 tys. złoty.
 5. Przy tej okazji chciałbym podziękować paniom Płoszyńskiej i Żabickiej z Cisowej za urządzenie skalniaka między zniczo-matem, a panu Braunowi z Majkowa Śr. Za przywiezienie ziemi i panu Plichowi za dostarczenie kamieni. Bóg zapłać.
 6. Prace na polach posuwają się do przodu co nas przybliża do uroczystości dożynkowych, które przypadają w niedzielę 06.09.20. Suma w intencji rolników odprawimy o /godzinie 12.00.proszę mieszkańców Majkowa Średniego o pomoc w organizacji tego święta i wybranie GOSPODARZY UROCZYSTOŚCI.
 7. W najbliższą sobotę Wniebowzięcie NMP. Proszę z tej okazji o udekorowanie kapliczek i krzyży. Jeżeli ktoś chciałby nabyć flagę biało czerwoną, biało żółtą lub biało niebieską to jest taka możliwość w zakrystii. W Gomulinie odpust, suma o godz. 12.00.
 8. Tygodniki; Niedziela, Idziemy.
 9. Zapowiedzi.
 10. Zalecenia związane z epidemią.
 11. W gablotce znajdziecie ofertę zajęć na rok szkolny 2020/21 Szkoły Języków obcych MILENA
 12. Modlitwa przez Suplikację jest właściwą odpowiedzią na znak czasu jakim jest epidemia, starajmy praktykować ją w domu. Nie zapominajmy o modlitwie za cały personel medyczny w naszej Ojczyźnie.