Ogłoszenia parafialne 12.07.20.

1. Chciałbym podziękować dzieciom i rodzinom dzieci pierwszokomunijnym; za ich udział w Białym tygodniu i pozytywne przyjęcie inicjatywy Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci: Mój dar dla dzieci z krajów misyjnych i dar dla naszej parafii.
  2. Dziękuję rodzicom ministrantów za pomoc w zorganizowaniu wczorajszego wyjazdu do Łodzi.
  3. Podczas tego wyjazdu padło wiele propozycji spędzenia wspólnie czasu wakacyjnego, dziękuję za wszystkie pomysły.
  4. Pielgrzymi z Piotrkowa na Jasną Górę proszą o modlitwę.
  5. Za tydzień w niedzielę po wszystkich mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary przeznaczone będą na pojazdy dla polskich misjonarzy.
  6. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Tak rodzinie i Dobre nowiny.
  7. Zapowiedzi.
  8. W gablotce znajdziecie ofertę zajęć na rok szkolny 2020/21 Szkoły Języków obcych MILENA
  9. Modlitwa przez Suplikację jest właściwą odpowiedzią na znak czasu jakim jest epidemia, starajmy praktykować ją w domu. Nie zapominajmy o modlitwie za cały personel medyczny w naszej Ojczyźnie.