Ogłoszenia Parafialne 10.01.

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01.21.

1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinom Krasoniów, Kałkowskich i Płusów z Twardosławic, za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej do świec.
  2. Zwracam się do wszystkich chętnych z prośbą o pomoc w rozbieraniu  choinek i dekoracji szopki. Zapraszam wszystkich chętnych w piątek 15.01. na godz. 15.00.
  3. Proponuję Wam tzw. Kolędę „na zaproszenie”. Czekam więc na zgłoszenie od Was, którzy chcecie, abym Was odwiedził i pobłogosławił Wasz dom w Nowym Roku. Jeżeli zaakceptujecie to nie chciałbym wchodzić do mieszkań, tylko chciałbym pozostać na podwórku. Jeżeli nie będzie przeciw wskazań poproszę sołtysów o zorganizowanie transportu.
  4. Proszę wszystkie osoby, który mają zarezerwowane place na cmentarzu o kontakt ze mną w najbliższym czasie.
  5. Tygodniki; Niedziela, Idziemy Polecam artykuł o Św. Józefie., Gość Niedzielny. Polecam artykuł o pomocy polskich parafii w Anglii kierowcom TIR-ów.
  6. Modlitwa przez Suplikację jest właściwą odpowiedzią na znak czasu jakim jest epidemia, starajmy praktykować ją w domu. Nie zapominajmy o modlitwie za cały personel medyczny w naszej Ojczyźnie.