Intencje mszalne 02.05.21.

Poniedziałek 03.05. Uroczystość NMP Królowej Polski.

09.00. msza św. za Grzegorza Pietrasa.
11.00. msza św. za Henryka (w 6-ą rocz. śm.) i Zofię Remisz. Po mszy św. nabożeństwo majowe.
16.00. msza św. za Leokadię i Stanisława Kulbat, Mariannę i Stanisława Michalaków, oraz Jana Michalaka.

Wtorek 04.05. Wspomnienie św. Floriana.

09.00. msza św. Halinę Adamczyk.
17.00. msza św. za Grażynę Pustelnik od szwagra Grzegorza z rodzina. Po mszy św. nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza św. za Antoniego Baura i Antoniego Dziubeckiego od druhów z OSP z Majkowa Małego.

Środa 05.05.

17.00. msza św. za Anettę Kochanowską od przyjaciół organistów Sylwestra Ossowskiego, Sebastiana Kałkowskiego, Piotra Pielużka i Adama Ordona,  po mszy św. nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza św. za Jana Zenona Królikiewicza od mieszkańców Bąkowca i Polesia.

Czwartek 06.05. Święto Apostołów Filipa i Jakuba.

17.00. msza św. za Zofię Dukowska od córki Jolanty z rodziną. , po mszy św. nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza św. za Mariannę i Tadeusza Kopertowskich od córki Renaty z rodziną.

Piątek 07.05. Pierwszy Piątek Miesiąca.

09.00. wizyta chorych.
15.00. Adoracja i okazja do spowiedzi.

17.00. msza św. za Antoniego Dziubeckiego od siostry Zofii z rodziną. , po mszy św. nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza św. za Jana Ogrodnika od rodziny Dziubeckich z Majkowa Małego.

Sobota 08.05.  Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa. Głównego patrona Polski.

11.00. msza św. za Stanisława Trawińskiego.
17.00.
msza św. za Reginę i Antoniego Jóźwików, oraz za Tomasza Żuchowskiego jak również za Kazimierza Żuchowskiego w 8-ą rocz. śm. Po mszy św. Nabożeństwo Majowe, po nabożeństwie msza św. za Stanisława Wieczorka i jego rodziców oraz za Józefa Goszczyńskiego.
18.30. msza św. za Tadeusza (w 50-a rocz. śm.) i Leokadię Mroczkowskich.

6 Niedziela Wielkanocna 09.05.

07.00. msza św. za Zofię, Antoniego, Stanisława, Zdzisława Stępniów oraz Józefa Domańskiego i jego rodziców.09.00. msza św. za Zofie Płoszańską oraz za Zofię i Stanisława Dukowskich.
11.00. msza św. za Wacława Wudarka.
16.00. święcenie pól – Kamocinek