Intencje mszalne 23.05.21.

Zesłanie Ducha Św. 23.05.21.

Poniedziałek 24.05.21. NMP Matki Kościoła. Święto.

11.00. msza św. za ks. Zdzisława Małeckiego od rodziny Pietrasów.
17.00. msza św. za Antoniego Baura od rodziny Pielużków. Po mszy św. nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza za Jana Zenona Królikiewicza od sąsiadów Wójcików.

Wtorek 25.05.

17.00. msza św. za Grażynę Pustelnik od chrześnicy Anety z rodziną. Po mszy św. nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza św. za Mariannę i Tadeusza Kopertowskich od sąsiadów Jarganów.

Środa 26.05. 17.00. msza św. za Grażynę Pustelnik od sąsiadów Cichutów i Skałbana po mszy św. nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza św. za Anettę Kochanowską od chrzestnej Teresy z rodziną.

Czwartek 27.05.
17.00. msza św. za Mariannę i Tadeusza Kopertowskich od chrześnicy Żanety z rodziną, po mszy św. nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza św. za Alicję Olczyk od córki Marzeny z mężem i dziećmi.

Piątek 28.05.

17.00. msza św.za Jana Zenona Królikiewicza od szwagierki Zdzisławy z rodziną, po mszy św. Nabożeństwo Majowe, po nabożeństwie msza św. za Tadeusza Justa od sąsiadów Figów i Derewendów.

Sobota 29.05.

15.00. chrzest Oskara Franciszka Wójcika.
16.30. msza św. za Tadeusza Justa od rodziny Jarzeckich.
17.00. msza św. za Antoniego Baura od rodziny Gawora, Łągwów, Borkowskich. po mszy św. Nabożeństwo Majowe,

Niedziela Trójcy Świętej 30.05.

07.00. msza św. Stanisławę i Czesława Kopycieli oraz za zmarłych z rodziny Kopycieli.
09.00.
msza św. Cezarego Królikiewicza oraz Władysławę i Edwina Królikiewiczów jak również za Tadeusza, Janinę i Jana Wójcików.
11.00. msza św. za Jana Wężyka, Barbarę Wężyk, Zenobiusza i Stanisława Foksowiczów, Józefa Mazerant, Wiesława i Annę Sobczyk i Barbarę Błaszczyk.
16.00. Msza św. po mszy nabożeństwo majowe, święcenie pól, Szydłów i Szydłów-Kolonia. Poświęcenie kapliczki św. Krzysztofa.