Ogłoszenia parafialne 03.10.21.

przez Proboszcz

Aneks do ogłoszeń odpustowych.

Kieruję serdeczne podziękowania do Wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia; Asyście, dzieciom sypiącym kwiaty i osobom zrywającym te kwiaty, pocztom sztandarowym OSP, rodzinom przygotowującym kosze na dar ołtarza, p. Ninie Stępnickiej za napisanie artykułu do tygodnika „Niedziela” o naszej parafii, a w sposób szczególny, jak to bywa w takich przypadkach, chciałbym podziękować rodzinie Czesława i Marioli Wójcików za ufundowanie i wykonanie chorągwi ku czci św. o. Pio.

 1. Dzisiaj o godzinie 10.00. będzie odprawiona msza św. w intencji naszej parafii przy grobie św. o. Pio. Wzbudźmy w sercach swoich intencje i ufajmy, że nasz św. Patron zaniesie je przed boży tron.
 2. Dziękuję serdecznie p. Wiesławowi Królikiewiczowi z Majkowa Śr. i p. Pawłowi Kamińskiemu z Polesia za wyrwanie jarzębinek przy cmentarzu i uporządkowanie tego terenu. Bóg zapłać!
 3. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Majkowa Sr. za pomoc w zorganizowaniu obiadu odpustowego dla księży i dekorację kwiatową.
 4. Jak już wiecie tym razem zawartość koszy została przekazana na potrzeby Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łodzi. Dziękuje tym wszystkim, którzy nabyli jakiekolwiek wyroby ich warsztatów zajęciowych.  Wierzcie mi zainteresowanie się ich pracami motywuje ich do dalszej pracy i nauki..
 5. Dziękuję wszystkim paniom z KGW i OSP z Cisowej, którzy z okazji szczepień poczęstowali nas swoimi wypiekami i nie tylko.
 6. Nie zapominajmy o codziennym różańcu, który będziemy odmawiać po mszy św. o godz. 16.00. Panowie organiści w miarę swoich możliwości będą grali w czasie nabożeństw.
 7. Za tydzień taca gospodarcza.
 8. Od tej niedzieli msze św. o godzinie 08.00, 10.00 i 12.00.
 9. Po mszy św. przyjmuję na wypominki.
 10. Dzisiaj zapraszam na mszę św. o godz. 12.00. dzieci przystępujące w przyszłym roku do komunii i ich rodziców.
  Natomiast w niedzielę 10.10. na msze o godz. 12.00. zapraszam rodziców i młodzież przygotowujących się do bierzmowania, czyli VIII klasę ze SZ.P. w Szydłowie i absolwentów dwóch ostatnich roczników.
 11. Z parafii NSJ jest organizowana pielgrzymka do Sanktuarium MB z Gwadelupe w Meksyku. Informacje leża na stoliku pod chórem.
 12. Serdecznie zapraszam na pokaz filmu pt. „Fatima”. Seans odbędzie się w kinie Helios ul. Słowackiego 123, dnia 04.10. (poniedziałek) o godz. 18.00. Oczywiście przewidziano promocyjne ceny biletów.
 13. Tygodniki; Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy. Kalendarze „Madonny Europy”, cena 10 zł. Obrazki z ks. Prymasem 20 zł i specjalny dodatek „Gościa Niedzielnego” o ks. Prymasie 10zł. Książki o św. o. PIO