Ogłoszenia parafialne 11.04..21.

2 Niedziela Wielkanocna 11.04.21.

1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinie Miksów z Majkowa Folwarku za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej do świec.
  • Dziękuję również za zbiórkę złomu elektronicznego.
  • W sposób szczególny chciałbym podziękować pp. robiącym wczoraj porządek na cmentarzu, a najszczególniej p. Dawidowi Maciaszczykowi za podcięcie tui.
  • P. Kacper Alama twórca naszej strony internetowej proponuje nam w imieniu firmy Colway spotkania w grupowe lub indywidualne na temat regeneracji swojego organizmu, wzmocnienia swojego organizmu i zdrowego stylu życia. Zainteresowanych proszę do zakrystii.
  •  Wychodząc z kościoła możecie zaopatrzyć się w książeczkę Jezu ufam Tobie, którą to nasza parafia otrzymała dzięki ks. Marianowi Midurze fundatorowi figurki św. Krzysztofa i płyty CD z filmami UFAM TOBIE i Sprawa Chrystusa.