ogłoszenia Parafialne 14.03.21.

przez Proboszcz

4 Niedziela Wielkiego Postu 14.03.21.

  1. Chciałbym serdecznie podziękować kolejnym rodzinom z Twardosławic, za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej do świec.
  2. Dziękuję serdecznie za ofiary na dzisiejszą tacę gospodarczą.
  3. Rekolekcje w naszej parafii, jeżeli czas pozwoli, odbędą się w dniach od niedzieli 21.03. do wtorku 23.03. Głosił je będzie ks. Paweł Sudowski, wikariusz z parafii JPII. Spowiedź będzie miała miejsce we wtorek.
  • W każdy piątek wspólna Droga Krzyżowa dla dzieci i dorosłych około godz. 17.00 po mszy św. o godz. 16.30.
  • Dnia 25.03. przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jednocześnie jest to Dzień Świętości Życia. W wielu parafiach podejmowane są inicjatywy modlitewne w intencji dzieci poczętych, najczęściej podejmowana jest modlitwa różańcowa. Jedna dziesiątka różańca od 25.03.do 25.12. w intencji dziecka poczętego, może w jakiś sposób zagrożonego. Zapraszam do takiej modlitwy. Osoby chcące podjąć taką modlitwę proszę o kontakt ze mną.
  • W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale po mszy św. o godz. 10.00.
  • Wraz z rodzicami Natalki bardzo serdecznie dziękuję za ofiary do puszki na leczenie i rehabilitację tej dziewczynki z Kacprowa, zebrano 795 zł.
  • Herbata z Rwandy od polskich księży misjonarzy, jeżeli ktoś chce nabyć proszę do zakrystii.
  • Natomiast Caritas-Łódź proponuje wielkanocne świece w formie pisanki (12zł ) i baranki z białej czekolady ( 5 zł )
  • Trwa zbiórka złomu elektronicznego. Jak w roku ubiegłym, ta pomoc zostanie przekazana polskiemu misjonarzowi pracującemu na Białorusi pochodzącemu z naszej archidiecezji. Zwróciłem się listownie z prośbą do sołtysów o pomoc, za którą już teraz dziękuję, w przekazanie tej informacji do jak największej ilości osób w naszej parafii.