Ogłoszenia parafialne 17.10.21.

przez Proboszcz
 1. Dziękuję serdecznie rodzinie Macika za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej. Bóg zapłać!
 2. Podziękowania Dyrektora Ośrodka Szkolno-wychowawczego w Łodzi.
 3. Dyplom Wdzięczności MIVA-POLSKA.
 4. Nie zapominajmy o codziennym różańcu, który będziemy odmawiać po mszy św. o godz. 16.00.
 5. Dziękuję za ofiary złożone na tacę gospodarczą.
 6. Dziękuje również za dzisiejsze ofiary do puszek na cele Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 7. Jak wiecie przyjmuję na wypominki, również w tygodniu.
 8. Jutro zapraszam na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania o godz. 18.00. młodzież z klasy VIII. Spotkania dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły odbywać się będą w budynku Szkoły Podstawowej w Szydłowie.
 9. W przyszłą niedzielę 24.10. zapraszam wszystkich członków Żywego Różańca na mszę o godz. 16.00. po mszy wymiana tajemnic.
 10. Kradzieże na cmentarzu jak wiecie nie ustają. Ukradziono nawet taczkę służącą do przewożenia szkła do worków. Jeżeli ktoś miałby jakąś starą a zbędną u niego taczkę proszę o kontakt.
 11. Stowarzyszenie Kamilki Zaprasza na swoje spotkania. Wszelkie informacje w gablotce parafialnej.
 12. Z parafii NSJ jest organizowana pielgrzymka do Sanktuarium MB z Gwadelupe w Meksyku. Informacje leża na stoliku pod chórem.
 13. Serdecznie zapraszam na pokaz filmu pt. „Wyszyński-zemsta czy przebaczenie’. Seans odbędzie się w kinie Helios ul. Słowackiego 123, dnia 18.10. (poniedziałek) o godz. 18.00. Oczywiście przewidziano promocyjne ceny biletów.
 14. Tygodniki; Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy. Kalendarze „Madonny Europy”, cena 10 zł. Obrazki z ks. Prymasem 20 zł i specjalny dodatek „Gościa Niedzielnego” o ks. Prymasie 10zł.