ogłoszenia parafialne 19.09.21.

przez Proboszcz
  1. Przepraszam, ale awaria naszej strony jest na tyle poważna, jeszcze przez jakiś czas nie będziemy mogli jej używać.
  2. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinie p. Tomasza Kosackiego z Majkowa Średniego za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej.
  3. Serdeczne proszę o odebranie koszy.
  4. Pielgrzymi do Gietrzwałdu obiecują modlitwę i o nią proszą.
  5. Odpust ku czci św. O. Pio, jak wiecie, przypada w tym roku w niedzielę 26.09. Sumę odpustową odprawi o. Zdzisław Duma kapucyn z Gdańska. Również on poprowadzi Triduum w piątek i sobotę. O pomoc w przygotowaniu obiadu proszę mieszkańców Majkowa Sr. za co Im z góry dziękuję. Tym razem zawartość koszy będzie przekazana na potrzeby Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łodzi. Dwóch lub trzech wychowanków z opiekunem przybędą na Sumę, aby osobiście Wam podziękować i będzie można po mszy nabyć wyroby ich warsztatów artystycznych.
  6. Tego dnia KGW z Cisowej w porozumieniu z OSP z Cisowej i Gminnym Ośrodkiem Zdrowia proponuję nam możliwość szczepienia po mszy św. o godz. 09.00. do godz. 14.00. Wiele atrakcji dla dzieci, ale i dla dorosłych. Oczywiście niespodzianki dla osób szczepiących się. Proboszcz funduje nagrody specjalne dla I-ej i ostatniej osoby.
  7. Rekolekcje Ewangelizacyjne w Bazylice św. Jakuba. Plan w gablocie.
  8. Tygodniki; Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy. Kalendarze „Madonny Europy”, cena 10 zł. Obrazki z ks. Prymasem 20 zł i specjalny dodatek „Gościa Niedzielnego” o ks. Prymasie 10zł.