Ogłoszenia parafialne 01.05.22.

01.05.22.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie Zielińskich za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej.
  2. Dziękuję serdecznie za odnowienie, udekorowanie i wysprzątanie otoczenia Waszych kapliczek.
  3. Dziękuję pp. Czajkom i p. Węglarskiej za pierwsza w tym roku koszenie trawy wokół kościoła.
  4. Jutro Narodowy Dzień Flagi. Proszę w dowód przywiązania do wartości patriotycznych o wywieszenie barw narodowych w stosownym miejscu swojej posesji.
  5. Dnia 03.05. przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, jest to również Dzień Modlitw za Emigrację.
  6. Zapraszam wszystkie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami na mszę w środę 04.05 o godz. 17.30. po mszy próba.
  7. Zawierzenie w Parafii. W niedzielę 08.05. będziemy na wszystkich mszach świętych gościli członków Bractwa NMP Królowej Polski, którzy pomogą i wprowadzą nas do jak najlepiej przygotować się do zawierzenia NMP. Po mszach będą rozprowadzane Akty Zawierzenia.
  8. W przyszła niedzielę taca gospodarcza.
  9. 13.05. przypada MB z Fatimy, proponuję, aby tego dnia potraktować procesję, która wyruszy z kościoła po mszy św. o godz. 17.30. jako nabożeństwo majowe. Na tę okazję została odnowiona figurka procesyjna MB z Lourdes. Proszę mieszkańców i druhów z OSP z Majkowa Sr. o zadbanie o bezpieczeństwo na drodze w czasie procesji.
  10. Dziękuję serdecznie rodzinom, które ofiarowały odpowiadając na apel CaritasuPaczki dla Ukrainy”. Paczki zostały odebrane przez Księdza vice-dyrektora Caritasu. Równie serdecznie dziękuję za złożone ofiary na fundusz senioralny „Czas miłosierdzia” 2022. W sześciu pudełeczkach, które wróciły zebrano 321 zł. i 32 gr.
  11. Zapowiedzi.

Ks. Paweł Sudowski z parafii JPII proponuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 24.09. do 02.10.2022. zainteresowanych proszę do zakrystii.

Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny