Ogłoszenia parafialne 05.06.22.

przez Proboszcz
 1. Dziękuję serdecznie rodzinie Wnuk za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej.
 2. Wielu z nas ma pobłogosławione teksty tego Aktu zawierzenia. W tym kontekście proponuję Wam nabycie ramki do zawieszenia go w swoim domu. Cena 25 zł.
 3. Dziękuję za ofiary do puszek na letnie kolonie dla dzieci znajdujące się pod jego opieką CARITAS-ŁÓDŹ. Zebrano 212 zł.
 4. Dziękuję za dzisiejsze ofiary do puszek na budowę i upiększenie Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 5. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.
 6. We wtorek rozpoczyna się w Piotrkowie T. Peregrynacja relikwii i ikony św. Ignacego. Program w gablotce.
 7. Za tydzień po mszy św. o godz. 11.00. zapraszam wszystkich rodziców i młodzież przystępującą w tym roku do sakramentu bierzmowania na krótkie spotkanie.
 8. W środę o godzinie 11.00. zapraszam wszystkich na mszę, która będzie odprawiona przez wszystkich moich kolegów z racji 32 rocznicy święceń.
 9. Arena Młodych 17.06. o g. 18.30. u oo. Jezuitów gość spotkania Abp G. Ryś.
 10. Msza św. o uzdrowienie w Farze 08.06.g.19.00.
 11. Ośrodek Szkolenia Kierowców OLIMP zaprasza 09.06. o godz. 17.00. na spotkanie Informacyjne w Domu Kultury w Grabicy dotyczące BEZPŁATNEGO PRAWA JAZDY dla bezrobotnych. Dla innych z dużą zniżką, 80%. Szczegóły w na plakacie w gablocie.
 12. Natomiast na piątek 10.06. zapraszam młodzież na kolejna próbę ceremonii bierzmowania.
 13. Boże Ciało. Proszę o ubranie ołtarzy w następujący sposób; I-y obok domu pp. Kopertowskich-Olendry, II-i przy kapliczce obok domu pp. Baran-Szydłów, III-i przy kapliczce pp. Plich-Majków Folwark, IV-y przy kościele-Majków Średni.
 14. Odpust.
 15. Ks. Paweł Tyluś natomiast zaprasza na pielgrzymkę do Kalwari Pacławskiej w dn. 17-18-19 czerwca.
 16. Z. Sz. Ponadpodstawowych i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szydłowie prowadzi zapisy do Technikum, do branżowej szkoły I-ego stopnia, kwalifikacyjne Kursy zawodowe i Zaocznych Szkół Policealnych. Szczegóły na plakacie i w sekretariacie szkoły.
 17. Jak co roku jest przeprowadzana zbiórka złomu elektrycznego, z racji na rychłe malowanie budynku gospodarczego proszę o składanie go na kostce za toaletami. Zbiórka trwa do soboty 25.06.
 18. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny.