Ogłoszenia parafialne 08.05.22.

07.05.22.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie p. Szmyt za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej.
  2. Dziękuję jeszcze raz za odnowienie, udekorowanie i wysprzątanie otoczenia Waszych kapliczek.
  3. Dziękuję wam wszystkim, którzy wywiesili flagi narodowe na Narodowy Dzień Flagi.
  4. Dziękuję za ofiary na dzisiejszą tzw. Tacę gospodarczą.
    Dzisiaj o godzinie 16.00. poświęcenie pól na Majkowie Folwarku.
    Zapraszam wszystkie dzieci pierwszokomunijne z rodzicami nabożeństwo majowe i na mszę w środę 11.05 o godz. 17.30. po mszy św. ostatnia próba.
  5. Dnia 10.05. oo. Jezuici zapraszają na msze świętą z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.30.
  6. Zawierzenie w Parafii. Po mszy będzie rozprowadzany tekst Aktu Zawierzenia.
  7. Nabożeństwa majowe.
  8. Św. Florian.
  9. 13.05. przypada MB z Fatimy, proponuję, aby tego dnia potraktować procesję, która wyruszy z kościoła po mszy św. o godz. 17.30. jako nabożeństwo majowe. Na tę okazję została odnowiona figurka procesyjna MB z Lourdes. Proszę mieszkańców i druhów z OSP z Majkowa Sr. o zadbanie o bezpieczeństwo na drodze w czasie procesji.
  10. Ks. Paweł Sudowski z parafii JPII proponuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 24.09. do 02.10.2022. zainteresowanych proszę do zakrystii.
  11.  Z. Sz. Ponadpodstawowych i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szydłowie prowadzi zapisy do Technikum, do branżowej szkoły I-ego stopnia, kwalifikacyjne Kursy zawodowe i Zaocznych Szkół Policealnych. Szczegóły na plakacie i w sekretariacie szkoły.
  12. Tygodniki; Niedziela (pierwsza spowiedź naszego dziecka s. 30) Idziemy, Gość Niedzielny