Ogłoszenia parafialne 11.09.22.

przez Proboszcz

11.09.22.

 1. Dziękuję serdecznie p. Pietras za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na potrzeby zakrystii.
 2. Dziękuję za złożone ofiary na dzisiejszą tacę gospodarczą.
 3. We wtorek 13. 09. O. Andrzej Lemiesz SI zaprasza do sanktuarium MB Trybunalskiej na mszę św. z modlitwę o uzdrowienie na godz. 18.30. o 18.00. różaniec.
 4. O. Andrzej Lemiesz będzie u nas przewodniczył dnia 25.09. sumie odpustowej o godz. 12.00. ku czci św. o. Pio. Z racji tego wydarzenia proszę o pomoc mieszkańców Majkowa Folwarku w zorganizowaniu posiłku dla zaproszonych księży.
 5. Zawartość koszy odpustowych będzie przeznaczona, jak w roku ubiegłym, dla dzieci z Ośrodka Szkolno-wychowawczego w Łodzi. Po mszy św. będzie można nabyć różne przedmioty wykonane przez owe dzieci na warsztatach zajęciowych.
 6. W środę 14.09. w święto Podwyższenia Krzyża Św. obchodzić będziemy Dzień Modlitw za Ukrainę ogłoszony przez Konferencje Episkopatów Europy.
 7. W niedzielę 18.09. zapraszam rodziców i dzieci pierwszokomunijne na mszę o godz. 11.00., po mszy krótkie spotkanie organizacyjne.
 8. W niedzielę 18.09.w naszej archidiecezji przewidziana jest zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 9. Kapelan Strażaków, ks. Adam Stańdo, zaprasza na VI Pielgrzymkę Strażaków Arch. Ł. Do bazyliki Wniebowzięcia NMP i św. Maksymiliana Kolbe w Zduńskiej Woli, która odbędzie się 30.09.22. o godz. 17.00. pod przewodnictwem ks. Bpa Wiesława Meringa.
 10. Serdecznie dziękuję osobom, które uregulowały płatności za place na cmentarzu i przypominam, tym które tego jeszcze tego nie zrobiły. Jeżeli ktoś chce dokonać jakiejś poprawy pomnika albo jego otoczenia i chciałby wjechać samochodem na cmentarz, proszę o uprzednie zgłoszenie tego faktu.
 11. Na tablicy nekrologów został umieszczony program szczepień psów w poszczególnych miejscowościach naszej parafii.
 12. Ogłoszenie z Kurii o wyłudzeniach na tzw. Policjanta. Próba wyłudzenia na Inspektoriat Państwowej Straży Pożarnej.
 13. Zapowiedzi.
 14. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny.  Za tydzień możliwość nabycia Kalendarza Rolnika w cenie 35 zł.
 15. Ustawa.
 16. Dzisiaj kolejna rocznica zamachu w Nowym Jorku, odmówmy za ofiary Zdrowaś Maryjo…