Ogłoszenia parafialne 23.01.22.

23.01.22.

1. Zwyczajowo dziękuję serdecznie kolejnym rodzinom z Cisowej za posprzątanie kościoła na niedzielę i ofiarę na olej. Ze względu na pogodę pozwoliłem sobie na odwołanie wczorajszego sprzątania.
  2. Dziękuję za ofiary złożone podczas Kolędy.
  3. Jutro spotkanie przygotowujące młodzież z klasy VIII do bierzmowania o godz. 18.00. jak zwykle w Sz.P.
  4. Ks. Dziekan Grzegorz Gogol zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu scholii „Hosanna” z Moszczenicy, który będzie miał miejsce w kościele farnym św. Jakuba dnia 30.01. po mszy o godzinie 13.00.
  5. Dnia 22. 02 o godz. 09.00. będzie miał miejsce Turniej szachowy o Puchar ks. Proboszcza we współpracy ze Sz.P. w Szydłowie. Zgłoszenia pocztą elektroniczna na adres: spwitos@op.pl do dnia 09.02.2022. lub telefonicznie: 44 617-10-26. Prawo startu mają mieszkańcy Parafii MB Nieustającej Pomocy i Św. O. Pio w Szydłowie.
  6. Proponuję plan kolędy;
  7. Wtorek 25.01. Szydłów Początek o g. 09.00. od pp. Baran w stronę Cisowej powrót po przeciwnej stronie i kontynuacja przy szosie w stronę Piotrkowa do pp. Nawrockich.
  8. Proszę o transport na godzinę 08.50. Osoby nie będące w domu chciałyby zamówić wizytę kolędowa proszone są o kontakt ze mną.
  9. Dzisiaj w niedzielę rozstrzygnięcie punktacji ministranckiej generalnej i roratnej na mszy św. o godzinie 12.00.
  10. W środę 02.02. Święto Ofiarowania Pańskiego. Dzień ten jest obchodzony w Kościele Powszechnym jako Dzień Życia Konsekrowanego i dlatego modlimy się za członków zakonów Kontemplacyjnych i zbieramy do puszek ofiary na ich potrzeby. Tradycyjnie święcimy gromnice.
  11. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.