Ogłoszenia parafialne 25.09.22.

25.09.22. 0dpust o. Pio.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie Kopertowskich za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. Dziękuję serdecznie pp. Dryzkom i Wężykom z cisowej za skoszenie trawy wokół kościoła i na rowach.
  3. O. Andrzej Lemiesz SI będzie przewodniczył dzisiejszej sumie odpustowej o godz. 12.00. ku czci św. o. Pio.
  4. Dziękuję serdecznie za przybycie do nas przedstawicieli grona pedagogicznego z Ośrodka Szkolno-wychowawczego nr 3 w Łodzi. Po mszy św. będzie można nabyć różne przedmioty wykonane przez dzieci na szkolnych warsztatach zajęciowych.
  5. W przyszłą sobotę rozpoczyna się październik, Miesiąc Różańca Świętego. W tygodniu będziemy modlili się na różańcu pomiędzy mszami św. o godz. 17.00. i mszą następną. W niedzielę odmówimy jedną 10-tkę po mszy św. Dnia 02.10. rozpoczniemy od mszy o godz.08.00.
  6. Od przyszłej niedzieli msze św. o godz. 08.00., 10.00. i 12.00.
  7. Dziękuję za ofiary do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej, które złożone były tydzień temu, zebrano 193 zł.
  8. Za tydzień taca będzie przeznaczona na potrzeby WSD w Łodzi.
  9. Za tydzień comiesięczna adoracja po mszy św. o godz10.00
  10. Pielgrzymka grup Żywego Różańca do Sanktuarium MB Łaskiej przewidziana jest na dzień 08.10. (sobota)
  11. Kapelan Strażaków, ks. Adam Stańdo, zaprasza na VI Pielgrzymkę Strażaków Arch. Ł. Do bazyliki Wniebowzięcia NMP i św. Maksymiliana Kolbe w Zduńskiej Woli, która odbędzie się 30.09.22. o godz. 17.00. pod przewodnictwem ks. Bpa Wiesława Meringa.
  12. Serdecznie dziękuję osobom, które uregulowały płatności za place na cmentarzu i przypominam, tym które tego jeszcze tego nie zrobiły. Jeżeli ktoś chce dokonać jakiejś poprawy pomnika albo jego otoczenia i chciałby wjechać samochodem na cmentarz, proszę o uprzednie zgłoszenie tego faktu.
  13. Zachęcam do odbioru zdjęć z wizyty Abpa Władysława Ziółka i zdjęć z bierzmowania.
  14. Zapowiedzi.
  15. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny.  Możliwość nabycia Kalendarza Rolnika w cenie 35 zł.