Intencje mszalne 14.05.23.

Poniedziałek 15.05.18.15

17.00. msza za Zofię i Bronisława Cypel, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie,
msza św. za Genowefę i Stanisława Domańskich i wszystkich zm. z rodzin Domańskich i Adamczyków oraz za Piotra Adamusa.

17.00 msza św. za Helenę Chęcińską oraz za Jacka i Stefana Chęcińskich jak również za Annę Ordon, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza za Stefanię Jagieło od Doroty i Zdzisława Kulczyńskich z rodziną.

Środa 17.05.

17.00. msza za Annę Gawrońską od prawnuka Damiana z rodziną, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie, msza za Jadwigę Gawora od sąsiadów Pielużków18.15. poświecenie pól – Majów Średni.

Czwartek 18.05.

17.00.
msza za Wiesław Kosacki od Krystyny Jarosz z rodziną, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie, msza za Janusza Grzegorka. 18.15. próba rocznicy I Komunii św.

Piątek 19.05.

17.00. msza św. za Floriana (w 2-ą rocz. śm.) i Mariannę Macika i wszystkich zm. z rodziny Macika, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie, msza za Piotra Trawińskiego od Agnieszki i Zbigniewa Wójcik.

Sobota 20.05.

09.00. spowiedź dzieci i ich rodziców.
14.30.
chrzest Aleksandra Strąkowskiego.

17.00. msza za Irenę i Kazimierza Wocheń, po mszy procesyjne nabożeństwo majowe, po nabożeństwie, msza za Krystynę Jurga od Urszuli Balasińskiejz rodziną.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 21.05.

07.00. msza św. za Piotra Trawińskiego od cioci Jadwigi i Kamila.
09.00. msza św. Radosława Kopertowskiego i Jana Kopertowskiego oraz za Anielę i Stanisława Kopertowskich, za Zofię Kopertowską, Grzegorza Pietrasa jak również za Kazimierza Figa i jego rodziców, po mszy nabożeństwo majowe.
12.00. Pierwsza Komunia, msza św. w intencji dzieci i ich rodziców.