Ogłoszenia parafialne 12.11.23.

przez Proboszcz
  • 32 Niedziela Zwykła 12.11.23.
  • Dziękuję serdecznie rodzinie pp.  Drużdż i p. Janinie Jurga za powtórne posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  • Dziękuję p. Grzegorzowi Kiełb i Michałowi Dobiech za zgrabienie liści.
  • Dziękuję za ofiary na tacę gospodarczą.
  • Począwszy od niedzieli 05.11. niedzielne msze są odprawiane w naszym kościele o g. 08.00., 10.10. i 12.00.
  • Za tydzień w niedzielę 19.11. przypada VII Światowy Dzień Ubogich. Tego dnia we wszystkich kościołach naszej diecezji rozprowadzane są tzw. „Tytki charytatywne”. Dziękuję za ich przyjęcie.
  • W sobotę 25.11. zapraszam wszystkich ministrantów na Dzień Jedności Służby Liturgicznej Ołtarza, który odbędzie się w łódzkiej katedrze.
  • Dzisiaj o g. 16.00. msza dla dzieci pierwszokomunijnych i rodziców.
  • Dzwoneczki Owieczki-zabawa dla dzieci!!! Dzisiaj losowanie owieczki podczas mszy św. o g. 12.00.
  • Dziękuje p. Jasitczak za przygotowanie wojskowej grochówki na dzień 11.11.
  • Pielgrzymka do Argentyny i Brazylii. Więcej informacji można znaleźć ulotkach wyłożonych w kruchcie kościoła.
  • Dziękuję wszystkim osobom modlącym się za mnie w czasie moich rekolekcji. Margaretka.
  • Dominikańska Szkoła Wiary. Szczegóły w gablotce przed kościołem.
  • Prasa.