Intencje mszalne 26.05.24.

przez Proboszcz

Niedziela 26.05. Uroczystość Najświętszej Trójcy.

07.00. msza za Władysławę i Narcyzę Wójcik oraz za Mariana i Józefę Berner.
09.00. msza za Cezarego Królikiewicz oraz za Jana Królikiewicz, Władysławę i Edwina Królikiewiczów, za Tadeusza, Janinę i Jana Wójcików jak również za Stefana Paturę.
11.00. msza za Dzieci rocznicowe, ich rodziców, chrzestnych, rodzeństwo i dziadków, po mszy nabożeństwo majowe.

Poniedziałek 27.05.

17.00. msza za Mariannę Tosiek od rodziny Filipków z Cisowej, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie, msza za Zofię Słodkowicz od rodzin Trawińskich i Słodkowiczów.

Wtorek 28.05.

17.00.msza za Jadwigę Michalak od Jurka z Sulejowa, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza za Andrzeja Dziubeckiego od uczestników pogrzebu.

Środa 29.05. wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej.
17.00. msza za Stanisława Macika od Janiny Barańskiej, po mszy nabożeństwo majowe.

Czwartek 30.05. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

09.00. msza o boże błogosławieństwo dla Michała Kisiela z racji 18-ej rocznicy urodzin.
11.00. msza za Ewę Lalek od Agnieszki po mszy procesja do 4-ech ołtarzy ze spiewem Litanii Loretańskiej.
16.00. msza za Leokadię i Stanisława Kulbat oraz za Mariannę i Stanisława Michalaków jak również za Jana Michalaka.

Piątek 31.05. Święto Nawiedzenia NMP.

17.00.msza za Stanisława Macika od chrześniaka Michała z rodziną, po mszy ostatnie nabożeństwo majowe.

Sobota 01.06. Wspomnienie św. Justyna, męczennika. I-a Sobota Miesiąca.

17.00.
msza za Jadwigę Włodarczyk od rodziny Masłowskich, po mszy pierwsze nabożeństwo czerwcowe.
19.00. msza za Leokadię i Aleksandra Kuśmierz, po mszy różaniec fatimski.

Niedziela 02.06.

07.00. msza za Krystynę i Władysława Wocheń., po mszy nabożeństwo czerwcowe i Adoracja Niedzielna.
09.00. msza dziękczynna ku czci Miłosierdzia Bożemo w 30-ą rocznicę doznanej łaski pokoju wylanej przez Ducha Świętego do serca i doświadczenia obecności przed Obliczem Jezusa w tej pamiętnej chwili, błagać będziemy również w czacie tej mszy o potrzebna łaski dla świata, Polski i naszych rodzin do zachowania pokoju.
11.00. msza zaJana i Weronikę Pęczak.