Ogłoszenia parafialne 07.07.24.

przez Proboszcz

14 Niedziela Zwykła 07.07.2024

  1. Dziękuję rodzinie pp. Zielonków za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za kwiaty.
  2. Tradycyjnie jak po każdym odpuście proszę o odbiór koszy odpustowych.
  3. Tak jak ogłaszałem na ostatnim spotkaniu Rady Parafialnej przed wakacjami została podjęta decyzja o budowie płotu od strony drogi 473 i o początkowym sposobie jego finansowania. Koszt wg cen sprzed 3 miesięcy ok.130.000 zł. Mile widziane są propozycje sposobu zdobycia funduszy. Inwestycja ta jest przewidziana na długie lata, jej realizacja potrwa kilka miesięcy. W najbliższym czasie zostanie Wam dostarczona koperta abyście mogli rozpocząć tę zbiórkę.
  4. Piotrkowska Piesza Pielgrzymka. Organizatorzy przewidzieli dla nie mogących pielgrzymować tzw. Grupę Duchową. Szczegóły na ulotce w kruchcie kościoła.
  5. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szydłowie zaprasza dorosłe osoby do zdobycia dodatkowych zawodów jak: mechanik logistyk, technik spedytor, rolnik, technik rolnik, technik weterynarii, technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Forma nauki, to zaoczny, trzysemestralny kwalifikacyjny kurs zawodowy kończący się egzaminem państwowym. Nauka rozpoczyna się we wrześniu br. Swoją chęć nauki prosimy zgłaszać już teraz osobiście w sekretariacie szkoły.
  6. Zapowiedzi.
  7. Prasa. Niedziela ,Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej.