Ogłoszenia Parafialne 16.06.24.

przez Proboszcz

11 Niedziela Zwykła 16.06.2024

 1. Dziękuję rodzinie p. Misztela za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę na potrzeby zakrystii.
 2. Różaniec papieski.
 3. W tym roku nasz odpust ku czci MBNP przypada 23.06. Sumę odpustowa odprawi, kazanie wygłosi i procesję poprowadzi ks. Krzysztof Basztabin, proboszcz z Woli Kamockiej. Mieszkańców. Majkowa Małego proszę o pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla księży. Tradycyjnie kosze odpustowych będą przekazane ss. Bernardynkom. Proszę dziewczynki do sypania kwiatków a chłopców do niesienia szarf.
 4. Zapraszam członków Rady Parafialnej na ostatnie spotkanie przed wakacjami, które będzie miało miejsce dn. 25.06. o g.18.30. na plebanii.
 5. W kruchcie kościoła plakat 155 Pieszej Piotrkowskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. 11-16. Lipiec. Dziękuje za ofiary do puszek na potrzeby Piotrkowskiej Pieszej Pielgrzymki.
 6. 19.06. na parkingu Urzędu Gminy w Grabicy okazja na skorzystanie z badania wzroku w g. 16.30-18.00. Szczegóły w gablotce przed kościołem.
 7. Dnia 21.06. o g. 08.00. msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów naszych szkół.
 8. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szydłowie zaprasza dorosłe osoby do zdobycia dodatkowych zawodów jak: mechanik logistyk, technik spedytor, rolnik, technik rolnik, technik weterynarii, technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Forma nauki, to zaoczny, trzysemestralny kwalifikacyjny kurs zawodowy kończący się egzaminem państwowym. Nauka rozpoczyna się we wrześniu br. Swoją chęć nauki prosimy zgłaszać już teraz osobiście w sekretariacie szkoły.
 9. Klasztor na Jasnej Górze zaprasza na rekolekcje eucharystyczne. Szczegóły na plakacie w gablotce przed kościołem.
 10. Prasa. Niedziela, Gość Niedzielny. Trwajcie w Miłości.
 11. Losowanie „Owcy Magdy”. Tymoteusz.
 12. Bp Marczak