Intencje mszalne

 

Poniedziałek 09.03..

16.00.za Tomasza Szczepka od rodziny
Grzejdziaków

16.30. za Franciszka Majchrzaka od rodziny
Kowalczyków.

Wtorek 10.03.

bez intencji

Środa 11.03.

16.00. za Grzegorza Pietrasa i za Kazimierza Figa

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

16.30. msza bez intencji

Czwartek 12.03. 

16.00. za Krystynę Wójcik od chrześnicy Doroty z rodziną

16.30. za Grzegorza Westrycha i Grzegorza Jarzeckiego

Piątek 13.03.

16.00. Droga Krzyżowa dla dzieci po niej

Msza za Łukasza Lisa od sąsiadów Pielużków

17.00. msza bez intencji, bezpośrednio po mszy

Droga Krzyżowa dla dorosłych

Sobota 14.03.

16.00. msza za Tomasza Szczepka od chrześnicy
Agnieszki z rodziną

16.30.msza za Stefana i Władysławę Derendarz

Niedziela 15.03.

08.00. msza za Eleonorę i Franciszka Sędziaków
jak również Mariannę, Ryszarda Kazubów

10.00. msza za Krystynę, Władysława i Antoniego
Wocheń jak również za Monikę Olczyk

12.00 msza za Urszulę Kutalską od rodziny
Macika z Majkowa Śr jak również za Mariannę Macika w jej 8-ą rocznicę śm i
Ryszarda Macika

Niedziela 01.03

08.00. msza za Kazimierza, Zofię, Ignacego, Stanisława Kopertowskich

10.00. msza za Walentego, Natalię, Hieronima Królikiewiczów

12.00 msza za Franciszkę, Marcina, Władysławę, Stanisława Płoszyńskich


Poniedziałek 02.03..

16.00.za Henryka Owczarka

16.30. za Urszulę Kutalską od mieszkańców Olendrów.

Wtorek 03.03.    

09.00. za Damiana Pielużka w I-ą rocz. śmierci

Środa 04.03.

16.00. za Urszulę Kutalską od Doroty w rodz.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

17.00. za Krystynę Wójcik od syna Marka z rodz.

Czwartek 05.03.           

16.00. za Mariana Pawłowskiego od mieszkańców Polesia i Bąkowca, bezpośrednio po mszy

Adoracja Najświętszego Sakrament

17.00 msza z racji I-ej rocznicy urodzin Juli

Piątek 06.03,.

16.00. Droga Krzyżowa dla dzieci po niej

msza za Teresę Olczyk od Ewy z rodz.

17.00. msza bez intencji, bezpośrednio po mszy

Droga Krzyżowa dla dorosłych

Sobota 07.03.

17.30. msza za Łukasza Lisa od chrzestnej Anety z rodz. bezpośrednio po mszy

Adoracja Najświętszego Sakrament

19.00. za Tomasza Szczepka od brata Bolesława z rodz.

Niedziela 08.03

08.00. msza za Annę, Stefana Płoszyńskich jak również za Anielę, Franciszka Krawczyków i wszystkich zmarłych z ich rodzin.

10.00. msza za Annę, Jana Pytloch

12.00 msza za Józefa Madej i zmarłych z rodzin Marcjanków i Kopertowskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *