XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – B

18 listopada 2018r.

1.Dziękuje kolejnej rodzinie ze Szydłowa-Koloni za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedziele.

2.W zakrystii są do nabycia katolickie tygodniki „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”. Zachęcam do lektury.

3. Za dwa tygodnie będziemy przeżywać Misje Miłosierdzia (1-8 XII 2018r.) wraz z obrazem Miłosierdzia Jezusa do Naszej parafii przybędą relikwie św. Siostry Faustyny. Dziś po trzeciej Mszy Św. o godz. 12.00 zebranie rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej oraz Prezesów OSP a także osób które czynnie chcą wziąć udział w przygotowaniach do Misji.

4. Dziś II światowy dzień Ubogiego 18 XI 2018r. z tego względu możemy pomóc ubogim i potrzebującym biorąc torbę „tytkę” i napełniając ją produktami żywnościowymi. W następną niedziele proszę przynieść do Kościoła wtedy przekażemy je do Caritasu lub potrzebującym w naszej parafii.