ODPUST św. o. Pio

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – B

23 września 2018r.

1.Dziękuje mieszkańcom z Szydłowa-Koloni za przygotowanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę.

2.Dziś drugi odpust parafialny: ku czci św. o. Pio; o 12.00 suma odpustowa z modlitwami ku czci św. o. Pio i procesja eucharystyczna. Dary przyniesione do ołtarza przez przedstawicieli poszczególnych wiosek zostaną ofiarowane klauzurowym siostrom karmelitankom.

3.W zakrystii możemy nabyć katolickie tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

4.Od pierwszej niedzieli października (to jest 7.09) Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i tak będzie do końca maja.. Nabożeństwa różańcowe w niedziele będą odprawiane; zaczynając od pierwszej niedzieli października po Mszy o 8.00 w druga niedziele po Mszy o 10.00, w trzecia niedziele po mszy o 12.00 w czwarta po Mszy o 8.00, a w tygodniu zawsze po Mszy o 17.00

5. W 2 niedziele października na Mszy o godz. 12.00 zostaną poświęcone różańce dla dzieci pierwszokomunijnych a po Mszy odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.