I NIEDZIELA ADWENTU – C

2 grudnia 2018r.

1.Przezywamy Misję Miłosierdzia. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w Misjach. Każda rodzina Otrzymała specjalne zaproszenie z programem Misji. Codziennie przez tydzień Roraty będą odprawiane o godz. 7.00 i msza Adwentowa o godz. 17.00

2. Po misjach w następną niedziele (9XII) zostaną poświecone opłatki wigilijne. Proszę o ich dystrybucje na terenie parafii osoby które się tym zajmują. Ofiary ofiarowane za opłatek przeznaczymy na pokrycie kosztów ogrzewania naszego Kościoła, Najcieplejszego w okolicy.

3.W zakrystii są do nabycia świece wigilijne Caritasu. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przesłane do fundacji Caritas pomocy dzieciom

4.Na stoliku przy wyjściu z Kościoła można jeszcze wziąć tytki do domu i zrobić paczkę świąteczną dla ubogich rodzin.

5.Ofiary składane za tydzień to ostatnia w tym roku taca gospodarcza.