XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

15.09.2019r.

1. Serdecznie dziękuję kolejnym rodzinom z Szydłowa za przygotowanie kościoła na dzisiejsze Msze Św.

2. Jak zwykle serdecznie dziękuję panom za pomoc w porządkowaniu cmentarza. Możemy powiedzieć, że pewien etap porządkowania został zakończony. Miejsce dawnego składowania niesortowanych odpadów jest już puste. Proszę od tego momentu wrzucać tam tylko odpady mogące być użyte na kompost. Natomiast do kontenera proszę wrzucać jedynie szkło i plastik.

3. W środę 18.09 Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy po Mszy Św. o godz. 17.30.

4. W sobotę 21.09 zapraszam młodzież, rodziców i świadków na Mszę Św. o 17.30. Po Mszy Św. przygotowanie ceremonii bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę 22.09 zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I-ej Komunii Świętej w 2020 roku na spotkanie po Mszy Św. o godz. 11.00.

6. Dziś w Szydłowie będą miały miejsce Dożynki Powiatowe. Uroczystość rozpocznie się Mszą Św. na stadionie Szkoły Podstawowej o godz. 13.00.

7. Proszę o odbiór koszy, w których składane były dary w czasie uroczystości 01.09.

8. Zapraszam wszystkich strażaków na IV Pielgrzymkę Województwa Łódzkiego Strażaków do Wielunia w sobotę 28.09. Uroczysta Msza Św. o godzinie 11.00.

9. Prasa Katolicka.