Ogłoszenia parafialne 05.07.20.

przez Proboszcz
  1. Chciałbym podziękować rodzinom dzieci pierwszokomunijnym; Wiktorii, Alana, Marceliny, Marcela, Filipa i Jakuba za przygotowanie kł-a na dzisiejszą uroczystość Ich dzieci jak również msze święte wcześniejsze. Dziękuję Julci, Antosiowi, Jackowi i Ich rodzinom za udział w Białym tygodniu i pozytywne przyjęcie inicjatywy Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci: Mój dar dla dzieci z krajów misyjnych i dar dla naszej parafii.
  2. .Biały tydzień dla Alana, Marceliny, Filipa, Jakuba i Marcela od poniedziałku 06 do piątku 10 lipca, zapraszam wszystkich na mszę św. o godz. 17.00. Wiktoria przeżywać będzie swój “Biały tydzień” w parafii Srock gdzie Jej tatuś jest organistom.
  3. Chciałbym przypomnieć o odebraniu koszy. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za Waszą szczodrobliwość.
  4. Dziękuję wszystkim członkom Rady Parafialnej za spotkanie, które miało miejsce w ubiegły wtorek. Poruszyliśmy wiele spraw mających na celu dobro naszej parafii jak; cmentarz, wykorzystanie budynku gospodarczego, brama wjazdowa na plac kościelny, sprzątanie k-ła. Serdeczne podziękowania za Wasze zaangażowanie.
  5. Podczas ostatniego spotkania z ministrantami padła propozycja wyjazdu autokarowego w przyszłą sobotę 11.07. do Łodzi. W programie zwiedzanie katedry, seminarium i Mac ’Donalda. Koszt 30 zł. Przed wyjazdem będę prosił rodziców o wyrażenie zgody na ten wyjazd.
  6. Komunikat ks. Jacka Tylusia.
  7. Tygodnik Niedziela.
  8.  Osoby chcące zawrzeć związek małżeński w naszej parafii a nie mające Kursu Przedmałżeńskiego proszę o jak najszybszy kontakt ze mną.
  9. W gablotce znajdziecie ofertę zajęć na rok szkolny 2020/21 Szkoły Języków obcych MILENA
  10. Modlitwa przez Suplikację jest właściwą odpowiedzią na znak czasu jakim jest epidemia, starajmy praktykować ją w domu. Nie zapominajmy o modlitwie za cały personel medyczny w naszej Ojczyźnie.