Ogłoszenia parafialne 23.08.20

przez Proboszcz
  1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinie Sokół z Majkowa Małego za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatową kościoła.
  2. Jak zapewne zauważyliście na cmentarzu zostały położone: chodnik z kostki brukowej i dojście do pompy z używanych płyt chodnikowych. Oczywiście w dalszym ciągu kontynuowane będą prace porządkowe. Dla ułatwienia, proszę bardzo o pozostawianie tylko szkła w pierwszym boksie. Proszę o oddzielenie od zniczy elementów plastikowych (wkład, podstawka i przykrywka) i wrzucenie ich do boksu z plastikiem. Żywych, ale suchych kwiatów nie mieszamy z bukietami plastikowymi, lecz kładziemy je oddzielnie w trzecim boksie. Bóg zapłać.
  3. W kontekście wydarzeń, które miały miejsce w ostatnim czasie na cmentarzu tj. kradzieży, proszę o bezzwłoczne powiadamianie p. Dzielnicowego.
  4. W naszej parafii uroczystości dożynkowych, przypadają w niedzielę 06.09.20. Suma w intencji naszych rolników odprawimy o godzinie 12.00. Dziękuję mieszkańcom Majkowa Średniego za pomoc w organizacji tego święta. W ubiegły piątek w czasie spotkania organizacyjnego ustaliliśmy program po mszy świętej. Za moja namową w celu ograniczenia kontaktu bezpośredniego przygotowane zostaną jedynie ciast i napoje bezalkoholowe. Oczywiście jak ostatnim razem proszę o podpisanie wszystkich koszy, w których przyniesiecie swoje dary.
  5. Tygodniki; Niedziela, Idziemy.
  6. Zapowiedzi.
  7. Zalecenia związane z epidemią i pismo Inspektora Sanitarnego.
  8. W gablotce znajdziecie ofertę zajęć na rok szkolny 2020/21 Szkoły Języków obcych MILENA
  9. Modlitwa przez Suplikację jest właściwą odpowiedzią na znak czasu jakim jest epidemia, starajmy praktykować ją w domu. Nie zapominajmy o modlitwie za cały personel medyczny w naszej Ojczyźnie.