Ogłoszenia parafialne 26.07.20.

przez Proboszcz
  1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinom Olczyków i Wójcików z Majkowa Małego za posprzątanie kościoła na dzisiejsze msze św..
  2. Dziękuję serdecznie p. Adamowi Ordon za pomoc w porządkowaniu i przycinanie drzewek i krzewów na trawniku przed kościołem.
  3. Dziękuję rodzicom ministrantów za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu wczorajszego ogniska i przejażdżki rowerowej. Dziękuję p. Antoniemu Kopertowskiemu za pomoc w doprowadzeniu tam wody do jego zagaszenia.
  4. Dzisiaj po wszystkich mszach odbywa się zbiórka do puszek na CARITAS w celu zebrania funduszy na akcję TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW
  5. Jak ogłaszałem tydzień temu jestem zaproszony na odpust do Srocka abym odprawił sumę odpustową, z tej racji mszę o godz. 11 odprawi w zastępstwie ks. Wikariusz ze Srocka..
  6. W ubiegłą niedziele po wszystkich mszach świętych odbyło się poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary zebrane w wysokości 1934 zł przeznaczone będą na pojazdy dla polskich misjonarzy. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Tygodniki; Niedziela, Idziemy.
  8. Zapowiedzi.
  9. W gablotce znajdziecie ofertę zajęć na rok szkolny 2020/21 Szkoły Języków obcych MILENA
  10. Modlitwa przez Suplikację jest właściwą odpowiedzią na znak czasu jakim jest epidemia, starajmy praktykować ją w domu. Nie zapominajmy o modlitwie za cały personel medyczny w naszej Ojczyźnie.