Ogłoszenia parafialne 28.06.20

przez Proboszcz
  1. Chciałbym podziękować rodzinom dzieci pierwszokomunijnym za przygotowanie kł-a na dzisiejsze msze święte. Bóg zapłać.
  2. Chciałbym jeszcze raz wyrazić moją wdzięczność tym, którzy w uprzednią niedzielę przyczynili się do uświetnienie naszego odpustu parafialnego; asyście, ministrantom, panom organistom, p. kościelnemu, paniom przygotowującym obiad, oczywiście mieszkańcom Cisowej za zbiórkę na ten obiad i wszystkim fundatorom koszy. Żegnają się z siostrami usłyszałem dyskretną uwagę jednej z sióstr skierowaną do innej siostry: Bóg o nas nie zapomina. Serdeczne Bóg zapłać
  3. Jutro Uroczystość św. Piotra i Pawła wg odwiecznej tradycji tego dnia na wszystkich mszach zbierana jest taca na potrzeby Watykanu.
  4. Zapraszam wszystkich członków Rady Parafialnej na spotkanie, które będzie miało miejsce we wtorek 30.06. o godz.18.30.
  5. Nuncjatura Apostolska w Polsce wydała dokument zawierający wyjaśnienia związane z nominacją administratora apostolskiego dla Diecezji Kaliskiej. Dokument ten znajduje się na stronie Archidiecezji. Znajduje się tam również List Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia dotyczący tegorocznych pielgrzymek pieszych na Jasną Gorę.
  6. NIEDZIELA  Pieniądze Watykanu str.20-21
  7. Wczoraj obchodził swoje imieniny ks. Abp Senior Władysław Źiółek, a dzisiaj ks. Bp Ireneusz Pękalski. Jak wiecie rok szkolny dobiegł końca, polećmy dzieci, młodzież i naszych solenizantów Matce Bożej.
  8. Z tej racji chciałbym zaprosić wszystkich ministrantów na zbiórkę w środę 01.07. o godz. 10 na plebanię.
  9. W gablotce znajdziecie ofertę zajęć na rok szkolny 2020/21 Szkoły Języków obcych MILENA
  10. Modlitwa przez Suplikację jest właściwą odpowiedzią na znak czasu jakim jest epidemia, starajmy praktykować ją w domu. Nie zapominajmy o modlitwie za cały personel medyczny w naszej Ojczyźnie.