Ogłoszenia parafialne 04.04. 21.

przez Proboszcz

 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.21.

 1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinom Miksów i Gawrońskich z Majkowa Folwarku za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej do świec.
 2. Dziękuję za zbiórkę do puszek na Fundusz Ochrony Życia w ubiegłą niedzielę, zebrano 303,80 zł. bóg zapłać.
 3. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, zebrano 5.540 zł. Koszt dekoracji Grobu Pańskiego wyniósł 1530 zł. Zaoszczędzone pieniądze pozwolę sobie przeznaczyć na renowację bram na cmentarzu i tzw. bramy Do lasu na plebani. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy ubierali Grób Pański. Bóg zapłać.
 4. Niedziela Miłosierdzia Bożego. podczas mszy poświęcenie obrazów Jezusa Miłosiernego.
 5. Taca Gospodarcza w przyszłą niedzielę.
 6. Zawartość Skarbonek rozprowadzanych na początku Wielkiego Postu jako forma jałmużny wielkopostnej na Fundusz Senioralny CARITAS-ŁÓDŹ wyniosła 821zl i 20 gr.
 7. GUS.
 8. Trwa zbiórka złomu elektronicznego.
 9. P. Kacper Alama twórca naszej strony internetowej proponuje nam w imieniu firmy Colway spotkania w grupowe lub indywidualne na temat regeneracji swojego organizmu, wzmocnienia swojego organizmu i zdrowego stylu życia. Zainteresowanych proszę do zakrystii.
 10.  Wychodząc z kościoła możecie wziąć paczuszkę maseczek, które nasza parafia otrzymała dzięki staraniom Straży Pożarnej.
 11. Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Różaniec. Aspekt Polski.