Ogłoszenia parafialne 17.01.

przez Proboszcz

2 Niedziela zwykła 17.01.21.

  1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinie Grzelaków z Twardosławic, za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej do świec.

Dziękuję wszystkim uczestniczącym w rozbieraniu choinek i dekoracji szopki.

Chciałbym serdecznie podziękować p. Kościelnemu i Jego synowi Mateuszowi jak również wnuczkowi pp. Reków za pomoc w odśnieżaniu. Słowa podziękowania kieruję również w stronę p. Jacka Derendarza za pomoc w odepchnięciu pierwszych zwałów śniegu i p. Michała Wójcika, który dzisiaj rano, traktorem oczyścił teren parafialny po ostatnich opadach.

Za tydzień 24.01. Niedziela Słowa Bożego.

  • Kolęda „na zaproszenie”. Czekam więc na zgłoszenie od Was, którzy chcecie, abym Was odwiedził i pobłogosławił Wasz dom w Nowym Roku. Jeżeli zaakceptujecie to nie chciałbym wchodzić do mieszkań, tylko chciałbym pozostać na podwórku. Jeżeli nie będzie przeciw wskazań poproszę sołtysów o zorganizowanie transportu. W tym tygodniu trzy osoby zaproponowały mi zmodyfikowanie sposobu zapisów. Podjęły się one zrobienie listy domów, które chciałyby mnie przyjąć. Jeżeli ktoś chciałby zrobić to samo byłbym rad z tej pomocy. Za tydzień podam plan kolędy, bo widzę po zapisach, że ta wizyta jest dla Was ważna.
  • Proszę wszystkie osoby, który mają zarezerwowane place na cmentarzu o kontakt ze mną w najbliższym czasie.
  • Tygodniki, Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny.
  • Modlitwa przez Suplikację jest właściwą odpowiedzią na znak czasu jakim jest epidemia, starajmy praktykować ją w domu. Nie zapominajmy o modlitwie za cały personel medyczny w naszej Ojczyźnie.