Ogłoszenia parafialne 22.08.21.

przez Proboszcz

21 Niedziela Zwykła 22.08.21.

  1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinie p. Krzysztofa Wężyka z Majkowa Średniego za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej.
  2. Chciałbym podziękować p. Kamińskiemu z Polesia za ofiarowane hortensje i ich wsadzenie na rabatce przed grotą.
  3. Również dziękuję p. Janowi Ogrodnikowi z ofiarowanie wizerunku Ducha Świętego, który zawisł nad Jezusem Ukrzyżowanym w głównym ołtarzu.
  4. Dziękuję za ofiary na tacę, które były przeznaczone są na budowę Centrum Studiów im. JPII w Łodzi obok WSD. Zebrano 916 zł Serdeczne Bóg zapłać!
  5. Szczepionka.
  6. Dożynki parafialne 05.09. Z góry składam podziękowania za kosze, które jak co roku będą przekazane ss. Bernardynkom w Łodzi. Kilka koszy jest jeszcze do odebrania w sali za zakrystią.
  7. Dożynki gminne będą miały miejsce dn. 29.08. w Lubanowie na boisku sportowym. Rozpoczną się one mszą św. polową o godz. 12.30.
  8. Pielgrzymka do Gietrzwałdu na Mazurach. Jest to piękne miejsce objawień maryjnych. Zapisanych jest do tej pory 32 osoby. W programie; sobota 18.09. Ostróda, wycieczka „statkiem po trawie” kanałem Ostróda-Elbląg, ognisko nad jeziorem, nocleg w Domu Pielgrzyma w Gierzwałdzie, zwiedzanie miejsca objawień. Niedziela 19.08. msza w sanktuarium, zwiedzanie klasztoru w Stoczku Warmińskim, gdzie był więziony ks. Kardynał St. Wyszyński, Koncert w Świętej Lipce. Powrót do domu. Koszt 320 zł.
  9. Zapowiedzi.
  10. Tygodniki; Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy. Kalendarze „Madonny Europy”, cena 10 zł.