Ogłoszenia parafialne 24.10.21.

przez Proboszcz
 1. Dziękuję serdecznie rodzinie p. Andrzeja Gawora z Majkowa Śr. za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej. Bóg zapłać!
 2. Nie zapominajmy o codziennym różańcu, który będziemy odmawiać po mszy św. o godz. 16.00.
 3. Dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą tacę przeznaczoną na potrzeby polskich misjonarzy.
 4. Dziękuje również za ofiary do puszek na cele Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Łącznie zebrano 443 zł i 30 gr.
 5. Jak wiecie przyjmuję na wypominki, również w tygodniu.
 6. Jutro zapraszam na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania o godz. 18.00. młodzież z klasy I szkoły średniej. Spotkania dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły odbywać się będą w budynku Szkoły Podstawowej w Szydłowie.
 7. Zapraszam wszystkich członków Żywego Różańca dzisiaj na mszę o godz. 16.00. po mszy wymiana tajemnic.
 8. Kradzieże na cmentarzu jak wiecie nie ustają. Ukradziono nawet taczkę służącą do przewożenia szkła do worków. Jeżeli ktoś miałby jakąś starą a zbędną u niego taczkę proszę o kontakt.
 9. Z parafii NSJ jest organizowana pielgrzymka do Sanktuarium MB z Gwadelupe w Meksyku. Informacje leżą na stoliku pod chórem.
 10. W poniedziałek 01.11. po mszy św. o godzinie 12.00. udamy się z procesją na cmentarz. Tam po raz pierwszy zostaną odprawione Wypominki, które zamówiliście w tym roku. Zebrana taca na cmentarzu jest przeznaczona na potrzeby WSD w Łodzi.
 11. Dnia 02.11. w dzień tzw. Zaduszek o godzinie zapraszam wszystkie rodziny osób zmarłych w ostatnim roku.
 12. Zapowiedzi.
 13. Tygodniki; Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy. Kalendarze „Madonny Europy”, cena 10 zł. Obrazki z ks. Prymasem 20 zł i specjalny dodatek „Gościa Niedzielnego” o ks. Prymasie 10zł.