Ogłoszenia parafialne 26.09.21.

przez Proboszcz
 1. Przepraszam, ale awaria naszej strony była na tyle poważna, że nie można było jej używać.
 2. Chciałbym serdecznie podziękować pp. Przemysławowi Wochyńowi i Krzysztofowi Szmidt za skoszenie trawy wokół kościoła.
 3. W imieniu uczestników pielgrzymki do Gietrzwałdu dziękuję za modlitwę.
 4. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Majkowa Sr. za pomoc w zorganizowaniu obiadu odpustowego dla księży i dekorację kwiatową. Tym razem zawartość koszy jest przekazana na potrzeby Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łodzi. Dwóch lub trzech wychowanków z wychowawcami przybędą na Sumę, aby osobiście Wam podziękować i będzie można po mszy nabyć wyroby ich warsztatów Zajęciowych. W niedzielę 03.10. zostanie odprawiona przy grobie św. O. Pio za naszą parafię o godz. 10.00.
 5. Dziękuję KGW z Cisowej, OSP z Cisowej i Gminnemu Ośrodkowi Zdrowia za umożliwienie nam dzisiaj szczepienia po mszy św. o godz. 09.00. do godz. 14.00. Jest przewidzianych wiele atrakcji dla dzieci, ale i dla dorosłych. Oczywiście niespodzianki dla osób szczepiących się. Pozwoliłem sobie ufundować funduje niespodzianki dla I-ej i ostatniej osoby zaszczepionych dnia dzisiejszego.
 6. Rekolekcje Ewangelizacyjne w Bazylice św. Jakuba. Plan w gablocie.
 7. Nie zapominajmy o codziennym różańcu, który będziemy odmawiać po mszy św. o godz. 16.00.
 8. Od przyszłej niedzieli msze św. o godzinie 08.00, 10.00 i 12.00.
 9. Za tydzień zapraszam na mszę św. o godz. 12.00. dzieci przystępujące w przyszłym roku do komunii i ich rodziców. Natomiast w niedzielę 10.10. na msze o godz. 12.00. zapraszam rodziców i młodzież przygotowujących sie do bierzmowania, czyli VIII klasę ze SZ.P. w Szydłowie i absolwentów dwóch ostatnich roczników.
 10. Serdecznie zapraszam na pokaz filmu pt. „Fatima”. Seans odbędzie się w kinie Helios ul. Słowackiego 123, dnia 04.10. (poniedziałek) o godz. 18.00. Oczywiście przewidziano promocyjne ceny biletów.
 11. Tygodniki; Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy. Kalendarze „Madonny Europy”, cena 10 zł. Obrazki z ks. Prymasem 20 zł i specjalny dodatek „Gościa Niedzielnego” o ks. Prymasie 10zł. Książki o św. o. PIO