Ogłoszenia parafialne 31.01.21.

przez Proboszcz

4 Niedziela zwykła 31.01.21.

 1. Chciałbym serdecznie podziękować rodzinie Szeferów z Twardosławic, za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej do świec.
  Trwa Kolęda „na zaproszenie”. Bardzo dziękuję osobom, które przyjęły mnie w tym tygodniu. Czekam jednak wciąż na dalsze zgłoszenia od Was, którzy chcecie, abym Was odwiedził i pobłogosławił Wasz dom, najlepiej przez telefon. Idąc przez wioskę wchodzę tylko do osób, które w ten czy inny sposób wyraziły chęć tej wizyty, dlatego ta kolęda nazwana jest „na zaproszenie” Jeżeli zaakceptujecie to nie chciałbym wchodzić do mieszkań, tylko chciałbym pozostać na podwórku. Proszę jednak nie szykować specjalnie stołów przed wejściem, chyba, że macie jakiś na tarasie przed domem. Wodę święconą będę miał ze sobą. Bardzo Was proszę o wyrozumiałość i nienaleganie abym wszedł do środka.
 2. Proszę wszystkie osoby, który mają zarezerwowane place na cmentarzu o kontakt ze mną w najbliższym czasie.
 3. Ogłaszałem jakiś czas temu montaż nowych drzwi do garażu i kotłowni. Zostały one zainstalowane w ubiegłym tygodniu. Ich całkowity koszt to 9 466,10 zł.
 4. Dnia 2 lutego MB Gromnicznej. Proponuję gromnice z okapnikami w cenie 12 zł. Tego dnia msze św. zostaną odprawione o godz. 09.00, 11.00. i 16.00.
 5. Tygodniki, Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny i Mały Gość, Różaniec dla osób, które zaprenumerowały.
 6. Program kolędy: poniedziałek 01.02. Cisowa począwszy od pp. Wocheń.
 7. Wtorek 02.02. z racji Święta MB Gromnicznej kolędy nie będzie.
 8. Środa 03.02. z powodu wizyty u specjalisty kolędy również nie będzie.
 9. Czwartek, 04.02. godz. 9 Kamocinek początek od pp. Śpionek następnie wzdłuż drogi w stronę Krzepczowa.
 10. Piątek, 05.02. godz. 9 wizyta u chorych, kolędy nie będzie.
 11. Sobota, 06.02. godz. 9 Bąkowiec od pp. Tarczyńskich. Msze św. popołudniowe będą odprawiane i dlatego może się zdarzyć, że będę musiał przerwać na ten moment wizytę. Oczywiście plan może się zmienić ze względu na pogrzeb, którego nigdy nie można przewidzieć.
 12. Modlitwa przez Suplikację jest właściwą odpowiedzią na znak czasu jakim jest epidemia, starajmy praktykować ją w domu. Nie zapominajmy o modlitwie za cały personel medyczny w naszej Ojczyźnie.