Ogłoszenia parafialne 04.09.22.

przez Proboszcz
  1. Chciałbym podziękować wszystkim ofiarodawcom s. Katarzyny Kociołek, misjonarki z Boliwii pochodzącej z Wadlewa. Zebrano 2035 zł. i 50 euro. Bóg zapłać.
  2. Dziękuję serdecznie rodzicom młodzież, która wczoraj przyjęła sakrament bierzmowania za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, za skoszenie trawy wokół kościoła, na rowach przy ulicy oraz pomiędzy płotem a lasem, oraz za przygotowanie darów ołtarza    zorganizowanie poczęstunku na plebanii. Dziękuję również paniom katechetkom, p. Bernardzie Maciejewskiej ze Sz.P. i Dorocie Laseckiej ze szkoły średniej za czas cotygodniowej katechezy w szkole i pomoc w przygotowaniu ceremonii mszy św. Na końcu chciałbym podziękować  p. organiście Sebastianowi Kałkowskiemu.
  3. Proszę o odbiór koszy z sali za zakrystią.
  4. W czwartek 08.09. na wszystkich mszach św. poświęcenie ziarna pod zasiew.
  5. Serdecznie dziękuję osobom, które uregulowały płatności za place na cmentarzu i przypominam, tym które tego jeszcze tego nie zrobiły. Jeżeli ktoś chce dokonać jakiejś poprawy pomnika albo jego otoczenia i chciałby wjechać samochodem na cmentarz, proszę o uprzednie zgłoszenie tego faktu.
  6. Trwa Ogólnopolska Pielgrzymka Rolników na Jasną Górę. Przewodniczy jej ks. Bp Kielecki Jan Piotrowski Przewodniczący Komisji Episkopatu ds. Misji, który wczoraj udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. O godz. 11.00. na szczycie Jasnej Góry odprawi On sumę i wygłosi homilię do polskich rolników. Ogarnijmy naszą modlitwa Jego i polskich rolników oraz Abp Grzegorza Rysia, który wczoraj obchodził wczoraj swoje urodziny, Zdrowaś Maryjo.
  7. Ogłoszenie z Kurii o wyłudzeniach na tzw. Policjanta.
  8. Zapowiedzi.
  9. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny. Różaniec 10 zł.
  10. Nowy tygodnik.

Ustawa