Ogłoszenia parafialne 06.02.22.

przez Proboszcz

06.02.22.

 1. Ze względu na pogrzeb śp. Zygmunta Rycerza kościół nie mógł być wczoraj posprzątany. Proszę, więc o posprzątanie w przyszła sobotę.
 2. Serdeczne podziękowania dla p. Sławomira Miśkiewicz z Twardosławic za zainstalowanie nowej tablicy ogłoszeń.
 3. Równie serdeczne podziękowania dla osób, które rozebrały żłóbek.
 4. Dziękuję za ofiary złożone na tace w celu wsparcia Zakonów Klauzurowych w dzień MB Gromnicznej, zebrano 538 zł. Bóg zapłać.
 5. Dziękuje rodzicom dzieci praktykującym I-e Piątki Miesiąca za przywożenie ich do kościoła.
 6. Pozwoliłem sobie, jak ogłaszałem tydzień temu, nawiązać kontakt z firmą RDUCH w celu instalacji ekranu do wyświetlania w czasie mszy św. tekstów pieśni. W najbliższym czasie ekran zostanie zainstalowany.
 7. Ze względu na wprowadzenie nauki zdalnej, spotkania przygotowujące młodzież do bierzmowania z klas I-ych i II-ich są anulowane.
 8. Dnia 22. 02 o godz. 09.00. będzie miał miejsce Turniej szachowy o Puchar ks. Proboszcza we współpracy ze Sz.P. w Szydłowie. Zgłoszenia pocztą elektroniczna na adres: spwitos@op.pl do dnia 09.02.2022. lub telefonicznie: 44 617-10-26. Prawo startu mają mieszkańcy Parafii MB Nieustającej Pomocy i Św. O. Pio w Szydłowie.
 9. Archidiecezjalny Ośrodek Katechumenalny rozpoczyna cykl spotkań przygotowujących dorosłych do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkania rozpoczną się 4 lutego2022 r. Więcej informacji na stronie: www.katechumenat-lodz.blogspot.com
 10. W lipcu jest planowana pielgrzymka do Włoch.
 11. Wypadek przy kapliczce na Twardosławicach.
 12. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.