Ogłoszenia parafialne 06.11.22.

przez Proboszcz

06.11.22. 32NZ

 1. Dziękuję serdecznie rodzinie p. Mariusza Masłowskiego za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na potrzeby zakrystii.
 2. Wszystkich uczniów kl. VIII i kl. VII zapraszam na krótkie spotkanie po mszy św. o godz. 10.00. w niedziele 13.11.
 3. Dzieci I-o komunijne na mszy św. W przyszłą niedzielę otrzymają książeczki do nabożeństwa.
 4. Tradycją naszej archidiecezji jest wspieranie WSD w Uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia w tym roku również została zebrana taca przeznaczona na ten cel, za którą w imieniu kleryków składam serdeczne „Bóg zapłać”.
 5. Dziękuję rodzicom ministrantów za podwiezienie ich na zbiórkę w ubiegłą sobotę.
 6. Z racji 11.11. zapraszam na tzw. „Bal dla Rzeczpospolitej”, który będzie miał miejsce na Sali OSP w Szydłowie dn. 10.11. o godz. 19.00. przy muzyce p. Michała Kołtonika z Bąkowca. Wstęp wolny, ale trzeba przynieść z sobą tzw. Koszyczek.
 7. Dnia 13.11.będziemy obchodzić VI Światowy Dzień Ubogich. Jak co roku będziemy mogli włączyć się poprzez tzw. „Tytkę charytatywną”. Będzie ona dostępna w przyszła niedzielę.
 8. Tego dnia również Organizacja „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” przeżywa XIV Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym na Ukrainie. Pod hasłem Uleczyć Tęsknotę. Szczegóły w gablotce. Jak co roku będziemy mogli wesprzeć to dzieło biorąc udział w zbiórce do puszek.
 9. OO Jezuici zapraszają na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i koncert pieśni patriotycznych, szczegóły w gablotce przed kościołem.
 10. Kamery …………………
 11. Serdecznie dziękuję osobom, które uregulowały płatności za place na cmentarzu i przypominam, tym które tego jeszcze tego nie zrobiły. Jeżeli ktoś chce dokonać jakiejś poprawy pomnika albo jego otoczenia i chciałby wjechać samochodem na cmentarz, proszę o uprzednie zgłoszenie tego faktu.
 12. Pielgrzymka do Medjugorie od 19.11.-26.11. Koszt 650 zł i 170 euro. Więcej informacji pod numerem; 697-545-994.
 13. Tygodniki; Niedziela (chorągiewka w prezencie) Idziemy, Gość Niedzielny. Możliwość nabycia Kalendarza Rolnika w cenie 35 zł