Ogłoszenia parafialne 10.04.22.

przez Proboszcz

10.04.22.  

          Dziękuję serdecznie rodzinie Parszcz za posprzątanie kościoła na dzisiejszą liturgie i ofiarę na olej.

 1. Tydzień temu z racji rekolekcji spotkanie młodzieży z II-ej klasy było anulowane, zapraszam więc na jutro jak zwykle na godz. 18.00.
 2. Rekolekcje wielkopostne dla młodzieży za Szkoły Śr. W poniedziałek i we wtorek o godz. 10.00.
 3. W środę zapraszam wszystkich ministrantów na krótką zbiórkę o godzinie 18.00.
  Triduum Paschalne. Czwartek, msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. i po niej krótka Adoracja. Następnie sprzątanie kościoła. Piątek, Nabożeństwo Adoracji Krzyża o godz. 18.00 tego dnia we wszystkich kościołach zbierane są ofiary na utrzymacie Kościoła w Ziemi Świętej. Sobota msza Wigilii Paschalnej o godz. 20.00. po mszy Adoracja do godz. 22.00. Rezurekcje w niedzielę o godz. 06.00.Zwracam się od wszystkich druhów z OSP o trzymani straży przy Grobie Pańskim wg swojego planu i swoich możliwości.
 4. Proszę Asystę parafialną o pomoc w przeprowadzeniu procesji rezurekcyjnej.
 5. Adoracja!!!
 6. W środę 13.04. zapraszam ministrantów na zbiórkę w celu przygotowania nabożeństw Triduum Paschalnego.
 7. Dziękuję za wszelkie ofiary do puszek na Fundusz Ochrony Życia i za ofiary na tzw. Tacę gospodarczą.
 8. Dziękuję w sposób szczególny za ofiary na Kwiaty do Grobu Pańskiego. Szczegółowe dane podam za tydzień.
 9. Paczka dla Ukrainy.
 10. Świecenie Pokarmów na stół wielkanocny. Początek w kościele o godz. 09.00.-10.00. następnie Szydłów-Kolonia u pp. Rycerz, MM na sali, Oledry w altance nad stawem, Polesie u pp. Kulbatów, Bąkowiec u pp. Majewskich, Twardosławice u pp. Pirków i u pp. Kwiatkowskich, Majków-F. u pp. Gawrońskich, M-Śr. na sali. Kamocinek na sali, Cisowa na sali.
 11. Świece jako Jajka Wielkanocne na stół wielkanocny w cenie 15 zł. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Baranek Wielkanocny, ofiara dowolna. Ciekawa Książka, Wszystko o Wielkanocy- 15 zł. o. Jan Krawczyk jak w tamtym roku ofiarowuje pismo misyjne, którego jest redaktorem.