Ogłoszenia parafialne 17.07.22.

przez Proboszcz

17.07.22.

 1. Dziękuję serdecznie rodzinie Pęcina za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej.
 2. Proszę serdecznie o odbiór koszy. Zostały jeszcze dwa.
 3. Chciałbym gorąco zaprosić wszystkich parafian na mszę św. polową, która zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 18.00. przy kapliczce św. Rocha. W trakcie niej dokonamy aktu poświęcenia tego „małego obiektu architektury sakralnej”.
 4. Dnia 15 sierpnia, który przypada w poniedziałek w naszej parafii będzie gościł Arcybiskup Władysław Ziółek, tego dnia będą miały miejsce nasze  Dożynki Parafialne. Dziękuję osobom, które uczestniczyły w spotkaniu tydzień temu po mszy św. o godz. 11.00 MAŁO LUDZI NA ZEBRANIU.
 5. DOŻYNKI BEZ ALKOHOLU.
 6. Jak zauważyliście budynek gospodarczy został prawie pomalowany. KOSZT około 15.000. zł.
 7. Opłata grobów na cmentarzu. Pomniki. Zaległości również 15.000. zł.
 8. Polecam zaproszenie na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej, Izraela i Jordanii w dniach 12-21 września tego roku. Wylot z W-wy. Wszelkie informacje o pielgrzymce i programie można uzyskać od organizatora ks. Zdzisława Kuropatwy-dyrektora Domu Seniora „Pomocna Dłoń”, Caritas Archidiecezji Łódzkiej pod tel. 606324304. Telefon ten umieszczony jest w gablotce parafialnej.
 9. Zaproszenie na VIII Piotrkowskie Święto Miodu. Szczegóły w gablotce.
 10. „TORNISTER PEŁEN USMISCHÓW”. W przyszłą niedzielę będą rozprowadzane torebki i aby umożliwić jak największej liczbie osób uczestnictwo w tej akcji będzie przeprowadzona zbiórka do puszek. Szczegóły w gablotce.
 11. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny. Różaniec 10 zł.