Ogłoszenia parafialne 18.12.22.

przez Proboszcz

18.12.22. 4NAd

 1. Dziękuję serdecznie rodzinom pp. Pielużek i pp. Krawczyków za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na potrzeby zakrystii.
 2. Dziękuję p Wojciechowi Misztela za odśnieżenie parkingu przed kościołem podczas rekolekcjami i na dzisiejszy dzień.
 3. Dziękuję p. Jackowi Płusa z Twardosławic za dostarczenie dwóch pięknych choinek.
 4. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w rekolekcjach za poświęcony czas dla Boga.
 5. Dziękuję w sposób szczególny, za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla spowiedników, wszystkim mieszkańcom Twardosławic.
 6. Proszę i dziękuję za pomoc dzieciom w dotarciu na mszę roratnią. i przygotowaniu lampionów. Świece na stół wigilijny są do Waszej dyspozycji, ale tylko małe 8 zł.
 7. W dniach od 25.01. do 15.02. wyjeżdżam do sanatorium. Msze św. niedzielne będą odprawione przez oo. Bernardynów, natomiast msze św. przyjęte w tygodniu, mogą być odprawione przez księży z parafii św. JPII albo mogę je odprawić w sanatorium, albo możemy znaleźć inny termin. Za tydzień umieszczę te msze w gablotce, aby było łatwiej ustalić, o które msze chodzi.
 8. Abp g. Ryś ogłasza nabór kandydatów na nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św. Zjazdy formacyjne będą miały miejsce w WSD w łodzi.
 9. Pozwolę sobie przeczytać tekst przypomnienia o opłatach cmentarnych….
 10. Witam cieplutko! Mam na imię Oskar i mam 6 lat W październiku 2022 roku zdiagnozowano u mnie nieoperacyjny nowotwór mózgu….
 11. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny. Różaniec.