Ogłoszenia parafialne 21.08.22.

przez Proboszcz
 1. Dziękuję serdecznie rodzinie pp. Kociołek za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na potrzeby zakrystii.
 2. Dnia15 sierpnia w obecności ks. Arcybiskup Władysław Ziółek przeżywaliśmy uroczystość dożynek parafialnych. Składam serdeczne podziękowania wszystkim organizatorom i tym, którzy partycypowali w przygotowaniach. Począwszy od posprzątania sali parafialnej, wypieków, przygotowania wieńca i stołów (tego przed kościołem i tego na plebanii), oprawie muzycznej mszy św. a skończywszy na uczestnictwie w zbiórce funduszy. Szczególne podziękowania kieruję w stronę starostów i p. Dróżdz z Kamocinka za wyroby wędliniarskie. Jak co roku zawartość koszy z darami została przekazana ss. Bernardynkom w Łodzi.
 3. Proszę o odbiór tych koszy z sali za zakrystią.
 4. Natomiast nasza Dożynki Gminne odbędą się dzisiaj w Szydłowie na boisku Sz.P. Mszą Św. Polową odprawię o godz. 12.30. Z programem po mszy św. można zapoznać się z afiszu umieszczonego na drzwiach kościoła.
 5. Za tydzień na wszystkich mszach św. będziemy gościć s. Katarzynę, misjonarkę z Boliwii pochodzącą z Wadlewa. Opowie nam o życiu na misjach. Po mszach będzie okazja do wsparcia jej służby poprzez ofiarę złożoną do puszki.
 6. Miesiąc sierpień miesiącem Trzeźwości.
 7. Serdecznie dziękuję osobom, które uregulowały płatności za place na cmentarzu.
 8. Jutro tj. 22. 08. zapraszam młodzież na próbę uroczystości bierzmowania na godzinę 18.15.
 9. 01.09. o godzinie 09.00. odprawię mszę św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
 10. Ogłoszenie z Kurii o wyłudzeniach na tzw. Policjanta.
 11. Zapowiedzi.
 12. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny. Różaniec 10 zł.