Ogłoszenia parafialne 24.07.22.

przez Proboszcz
 1. Dziękuję serdecznie rodzinie Nowaków za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej.
 2. Chciałbym gorąco podziękować wszystkich parafian za udział we mszy św. polowej, która zostanie odprawiona w ubiegłą niedzielę przy kapliczce św. Rocha. Jeszcze raz serdecznie dziękuję pp. Marcie i Marcinowi Rycerz za ufundowanie tej małej architektury sakralnej.
 3. Dnia 15 sierpnia, który przypada w poniedziałek w naszej parafii będzie gościł Arcybiskup Władysław Ziółek, tego dnia będą miały miejsce nasze Dożynki Parafialne.
 4. DOŻYNKI BEZ ALKOHOLU.
 5. Chciałbym podziękować p. Krzysztofowi Drużdż i jego współpracownikom za pomalowanie budynku gospodarczego. KOSZT materiału i robocizny wyniósł 14.450. zł.
 6. Opłata grobów na cmentarzu. Pomniki. Zaległości również 15.000. zł.
 7. Polecam zaproszenie na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej, Izraela i Jordanii w dniach 12-21 września tego roku. Wylot z W-wy. Wszelkie informacje o pielgrzymce i programie można uzyskać od organizatora ks. Zdzisława Kuropatwy-dyrektora Domu Seniora „Pomocna Dłoń”, Caritas Archidiecezji Łódzkiej pod tel. 606324304. Telefon ten umieszczony jest w gablotce parafialnej.
 8. Jak wspominałem w ubiegłą niedzielę proponuję Wam uczestnictwo w akcji „TORNISTER PEŁEN USMISCHÓW”. Poprzez wzięcie torebki lub wsparcie finansowe do puszek.
 9. Od dnia 28.07. rozpoczynam mój urlop. Msze w moim zastępstwie zostaną odprawione przez ks. Sebastiana Krawczyka z Caritas ŁÓDŹ. Natomiast w razie nagłej potrzeby proszę kontaktować się z ks. Krzysztofem Basztabinem z Woli Kamockiej tel. 503 923 982 lub ks. Pawłem Sudowskim wikariuszem parafii św. Jana Pawła II tel. 515 313 530.
 10. Dnia 05.08.przypada I-y Piątek Miesiąca, ze względu na moją nieobecność nie będzie wizyty chorych.
 11. Również ze względu na mają nieobecność święcenie pojazdów będzie miało miejsce w I-a niedzielę sierpnia tj. 7-ego.
 12. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby CARITAS-ŁÓDŹ. Mam nadzieję, że ks. Sebastian tego dnia powie coś więcej o potrzebach swoich podopiecznych.
 13. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny. Różaniec 10 zł.