Ogłoszenia parafialne 31.07.22.

przez Proboszcz
 1. Dziękuję serdecznie rodzinie Fijałkowskich za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na potrzeby zakrystii.
 2. Dziękuję również p. Mękarskiemu z Majkowa Małego za wykoszenie trawy wokół kościoła i na rowach.
 3. Dnia 15 sierpnia, który przypada w poniedziałek w naszej parafii będzie gościł Arcybiskup Władysław Ziółek, tego dnia będą miały miejsce nasze Dożynki Parafialne
 4. Proszę organizatorów, aby DOŻYNKI odbyły się BEZ ALKOHOLU.
 5. Opłata grobów na cmentarzu. Pomniki. Zaległości również 15.000. zł. Zgłosiły się już dwie osoby, którym serdecznie dziękuję a innych serdecznie proszę.
 6. Dziękuję serdecznie za udział w ubiegłą niedzielę w akcji „TORNISTER PEŁEN USMISCHÓW”. Zebrano 330 zł., za które zostały zakupione w hurtowni przybory szkolne. Zostają one przekazane bezpośrednio ks. Sebastianowi, który mnie zastępuje.
 7. Dnia 28.07. rozpocząłem mój urlop. Msze w moim zastępstwie zostaną odprawione przez ks. Sebastiana Krawczyka z Caritas ŁÓDŹ. Natomiast w razie nagłej potrzeby proszę kontaktować się z ks. Krzysztofem Basztabinem z Woli Kamockiej tel. 503 923 982 lub ks. Pawłem Sudowskim wikariuszem parafii św. Jana Pawła II tel. 515 313 530.
 8. Dnia 05.08.przypada I-y Piątek Miesiąca, ze względu na moją nieobecność nie będzie wizyty chorych.
 9. Również ze względu na mają nieobecność święcenie pojazdów będzie miało miejsce w I-a niedzielę sierpnia tj. 7-ego.
 10. Zapowiedzi.
 11. Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny. Różaniec 10 zł.