Ogłoszenia parafialne 24.09.23.

przez Proboszcz

25 Niedziela Zwykła 24.09.23. odpust św. o.Pio.

  1. Dziękuję serdecznie rodzinie pp. Tośkom i Trawińskim za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. Serdecznie dziękuję za ofiary do puszek na wsparcie potrzeb Stolicy Apostolskiej, które złożyliście wychodząc z kościoła w ubiegła niedzielę. Zebrano 190 zł i 50 gr
  3. Zapraszam ministrantów na spotkanie w sobotę 30.09. o g. 11.00 na plebanię.
  4. Zapraszam wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Niepokalana. Wstępny koszt około 70 zł.Przeżywamy odpust ku czci św. o. Pio. Jak wiecie sumę odpustową odprawi i procesję poprowadzi ks. Paweł Miziołek diecezjalny kapelan sportowców i trenerów sportowych. Proszę asystę parafialna o zorganizowanie i czuwanie nad przebiegiem procesji. Zwracam się z wyrazami wdzięczności do mieszkańców Kamocinka za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla zaproszonych gości.
  5. Chciałbym serdecznie podziękować za kosze ofiarowane przez Was, będą one, jak co roku, przekazane dzieciom z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łodzi. Po msze będzie okazja nabycia rzeczy wytworzonych na zajęciach technicznych.
  6. W niedzielę 01.10. po mszy św. o g. 09.00. zapraszam na       spotkanie młodzież przygotowującej się do bierzmowania. Proszę o przyniesienie indeksów, które zostaną wymienione na aktualne.
  7. Dzwoneczki Owieczki-zabawa dla dzieci!!! Dzisiaj przypada ostatnia niedziela, więc będzie losowanie kuponów odciętych z obrazków . Nagrodą będzie przechodnia, pluszowa maskotka. Ten kto uzbiera najwięcej dzwoneczków otrzyma „na zawsze” dużą maskotkę.
  8. Zapowiedzi.
  9. Kalendarz Rolników, 30 zł.
  10. Prasa.