Ogłoszenia parafialne 17.09.23.

przez Proboszcz
 1. Dziękuję serdecznie rodzinie pp. Łysakowskim i Płoszyńskim za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
 2. Dziękuję serdecznie Alanowi Mękarskiemu i Jego tacie za skoszenie trawy wokół kościoła i na rowach…
 3. Serdecznie dziękuję za ofiary do puszek na wsparcie potrzeb Stolicy Apostolskiej, które złożycie wychodząc z kościoła.
 4. W przyszłą niedzielę, jak wiecie odpust ku czci św. o. Pio. Sumę odpustową odprawi i procesję poprowadzi ks. Paweł Miziołek diecezjalny kapelan sportowców i trenerów sportowych. Proszę asystę parafialna o zorganizowanie i czuwanie nad przebiegiem procesji. Zwracam się z uprzejmie prośbą do mieszkańców Kamocinka o pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla zaproszonych gości.
 5. Kosze ofiarowane tego dnia będą przekazane, jak co roku, dzieciom z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lodzi. Przed sumą i po niej będzie okazja nabycia rzeczy wytworzonych na zajęciach technicznych.
 6. Wczoraj w katedrze Ks. Kard. G. Ryś w obecności wszystkich proboszczów i licznych członków Rad Parafialnych zainaugurował „Synody Parafialne”, która będzie miała miejsce we wszystkich parafiach naszej archidiecezji. Dzisiejszego dnia wg woli ks. Bpa rozpoczynają się one we wszystkich kościołach naszej archidiecezji poprzez zapalenie „Zapalenie świecy” otrzymanej wczoraj w katedrze.
 7. W niedzielę 01.10. po mszy św. spotkanie młodzież przygotowującej się do bierzmowania. Proszę o przyniesienie indeksów, które zostaną wymienione na aktualne.
 8. Dzwoneczki Owieczki-zabawa dla dzieci!!! W każdą ostatnią niedzielę po mszy św. o g. 11.00. będzie losowanie kuponów odciętych z obrazków Owieczki Magdy. Nagrodą będzie przechodnia, pluszowa maskotka. Ten kto uzbiera najwięcej dzwoneczków otrzyma „na zawsze” dużą maskotkę.
 9. Kalendarz Rolników, 30 zł.
 10. „Ulmowie. Błogosławiona rodzina. (DVD) 25 zł.
 11. W  „Gościu Niedzielnym” wywiad z ks. Kardynałem G. Rysiem.