Ogłoszenia parafialne 22.01.23.

przez Proboszcz

3NZ23 22.01.

  1. Dziękuję serdecznie rodzinom pp. Łuczyńskich i Bogus za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na potrzeby zakrystii. Za tydzień w sobotę 28.01 proszę pp. Masłowskich, w sobotę 04.02. rodzinę p. Marcina Nawrockiego. Począwszy od soboty 11.02. sprzątanie naszego kościoła przejmuje Szydłów-Kolonia.
  2. Dziękuję bardzo serdecznie p. Michałowi Wójcikowi za odśnieżenia w sobotę popołudniu naszego parkingu.

Wczorajszego dnia zakończona została wizyta kolędowa. Bardzo serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie i wspólna, choć krótką, modlitwę. Dziękuję za ofiary, które będą wykorzystane na potrzeby parafii. W sposób szczególny dziękuje osobom użyczających swojego środka transportu i tym ofiarowujące mi ten „przysłowiowy talerz zupy”

Kolędnicy misyjni wyruszyli w niedzielę 15.01. aby pomóc Oskarowi i kolędowali w swoich miejscowościach. Dziękuję im wszystkim, ich rodzicom, osobom, które otworzyły swoje drzwi, serca i portfele. Ze względu na pogodę nie wszyscy jednak kolędowali, więc dzisiaj w Majkowie Małym i Szydłowie możecie się spodziewać ich wizyty. Pozwolę sobie Was prosić o równie szczere ich przyjęcie.

Proszę chętnych na dzień 23.02., czyli jutro, do rozbierania choinek na g. 18.00.

Pierwszopiątkowowej wizyty chorych w miesiącu lutym nie będzie.

Spotkanie młodzież przygotowującej się do bierzmowania w lutym również nie będzie

W dniach od 25.01. do 15.02. wyjeżdżam do sanatorium, ale w miarę możliwości będę pod telefonem. W razie nagłej potrzeby, np. pogrzebu. proszę dzwonić abym mógł powiadomić księdza, który będzie mógł poprowadzić ceremonię pogrzebową. /// W niedzielę 12.02. o g. 16.00. nie będzie mszy dla dzieci pierwszo-komunijnych. /// Prasa katolicka w czasie mojej nieobecności będzie wykładana na stoliku po chórem razem z koszyczkiem na pieniądze. ///oo. Bernardyni będą odprawiali msze św. niedzielne i dn.02.02. o g. 17.00. i 18.00. Gromnice. Dnia 03.02. spowiedź o g.16.00. i msza o 17.00.

Dużo błogosławieństwa dla babć i dziadków.

  • Tygodniki; Niedziela, G.N. Idziemy.