Ogłoszenia parafialne 13.02.22.

13.02.22.

1. Serdeczne podziękowania dla rodziny pp. Jończyków za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę na olej. Bóg zapłać!
  2. Jak możecie zauważyć firma RDUCH zainstalowała ekranu do wyświetlania w czasie mszy św. tekstów pieśni. Koszt instalacji z osprzętowaniem komputerowym wyniósł 14500 zł.
  3. Dnia 22. 02 o godz. 09.00. będzie miał miejsce Turniej szachowy o Puchar ks. Proboszcza we współpracy ze Sz.P. w Szydłowie. Zgłoszenia pocztą elektroniczna na adres: spwitos@op.pl do dnia 09.02.2022. lub telefonicznie: 44 617-10-26. Prawo startu mają mieszkańcy Parafii MB Nieustającej Pomocy i Św. O. Pio w Szydłowie.
  4. Archidiecezjalny Ośrodek Katechumenalny rozpoczyna cykl spotkań przygotowujących dorosłych do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkania rozpoczną się 4 lutego2022 r. Więcej informacji na stronie: www.katechumenat-lodz.blogspot.com
  5. Siostry Dominikanki z Piotrkowa Tryb. proponują wybór swojej szkoły. Ulotka znajduje się na stoliczku pod chórem.
  6. W lipcu jest planowana pielgrzymka do Włoch do grobu św. o. PIO.
  7. Jubileuszowa Pielgrzymka Archidiecezji do Rzymu. Wiele opcji, można wybrać Programy w kruchcie k-ła.

Tygodniki; Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny