Ogłoszenia parafialne 10.12.23.

1. Dziękuję serdecznie rodzinie p. Michała Derenderza za posprzątanie kościoła i ofiarę na potrzeby zakrystii.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy już przynieśli swoje tzw. „Tytki charytatywne”. Dziękuję za Wasza pomoc tym, którzy tej pomocy oczekują.
  3. Jak wiecie tradycyjnie II Niedziela Adwentu jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Tego dnia po mszach w naszej Ojczyźnie są zbierane ofiary do puszek na ten cel. W zdecydowanej większości katolikami na tamtych terenach są potomkowie naszych rodaków. Serdeczne Bóg zapłać!
  4. Serdecznie dziękuję za Wasze ofiary na dzisiejszą tzw. Tacę gospodarczą.
  5. Wyjątkowo dzisiaj po mszy św. o g. 10.00. spotkanie młodzieży mającej przyjąć sakrament bierzmowania.
  6. Jeszcze dzisiaj o g.16.00. msza dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  7. Tegoroczne rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą miały miejsce w dniach 17.12.(niedziela) do 19.12.(wtorek). Tradycyjnie ostatni dzień będzie poświęcony na spowiedź. Wygłosi je o. Wojciech Zagrodzki proboszcz parafii NSJ w Piotrkowie T.
  8. Spowiedź w NSJ.
  9. Proszę o pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla spowiedników mieszkańców Majkowa Średniego.
  10. Za tydzień po mszach św. jest przewidziana w naszej archidiecezji zbiórka do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej.
  11. Pielgrzymka do Argentyny i Brazylii. Więcej informacji można znaleźć ulotkach wyłożonych w kruchcie kościoła.
  12. TVP dokonuje przełączenia TELEWIZJI NAZIEMNEJ. Bliższe informacje na plakacie w gablotce.
  13. Choinki.
  14. Świece.
  15. Jezuici. Msza z modlitwą o uzdrowienie.
  16. Prasa. Gość Niedzielny. HISTORIA KOŚCIOŁA.