Ogłoszenia parafialne 13.08.23.

Niedziela 13.08.23.

1. W imieniu organizatorów z Cisowej i moim własnym zapraszam parafian na Dożynki, które odbędą się dn. 03. 09. O godz. 11.00.
  2. Dziękuję serdecznie za złożone ofiary na tacę gospodarczą.
  3. Dziękuję rodzinie pp. Kisiel za skoszenie trawy wokół kościoła i na rowach oraz za ofiarę na potrzeby zakrystii.
  4. Sierpień miesiącem abstynenci.
  5. W przyszły wtorek wypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek mszy św. w naszej parafii jak w niedzielę. Po każdej mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Suma odpustowa w Gomulinie o godz. 12.00. będzie oprawiona przez bpa I. Pękalskiego.
  6. W czwartek przypada odpust w parafii św. Jacka.
  7. Jak co roku CARITAS-POLSKA przed rozpoczęciem roku szkolnego przeprowadza akcję „TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW”. Proponuję w dzień Wniebowzięcia zebranie ofiar do puszek, które zostaną przekazane do Łodzi.
  8. Parafia Nawiedzenia NMP zaprasza na koncert organowy 15.08. o g. 19.00. Szczegóły na plakacie w gablotce przed kościołem.
  9. Szkoła Ponadpodstawowa…
  10. Tygodniki i kalendarz „Gościa Niedzielnego” 15 zł.