Intencje mszalne 07.05.23.

Poniedziałek Uroczystość Św. Stanisława głównego patrona Polski.

09.00. msza za Halinę Adamczyk w 5-ą rocznicę śmierci.
17.00. msza za Stanisławę i Mieczysława Olbromskich oraz za Józefę i Franciszka Zając jak również za Janinę Borkowską, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie.
18.00. msza św. za Irenę i Stanisława Owczarek.

Wtorek 09.05.

17.00 msza św. za Janinę Kowalską od Andrzeja Bąkowskiego i rodziny Wiączków, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie msza za Tadeusza Maciaszczyka od Iwony Fijałkowskiej z rodziną.

Środa 10.05.

17.00. msza za Stanisława Trawińskiego, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie, msza za Tadeusza Maciaszczyka od wnuczki Gabrieli z rodziną i wnuczka Dawida.
18.15. próba uroczystości I-ej Komunii.

Czwartek 11.05.

17.00.
msza za Mariana Grzędowskiego od teściów Filipków, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie, msza za Arkadiusza Szulowskiego od sąsiadów Nawrockich.

Piątek 12.05.

17.00. msza św. za Piotra Trawińskiego od uczniów, rodziców i p. wychowawczyni klasy VII ze Szk. Podstawowej w Gomulinie, po mszy nabożeństwo majowe, po nabożeństwie, msza za Teresę Just od córki Grażyny z mężem.

Sobota 13.05.  wspomnienie NMP z Fatimy.

17.00. msza za Jerzego Niemczyka od bratowej i rodziny Kiełbików i Wochów, po mszy procesyjne nabożeństwo majowe w drodze do Majkowa Sr., po procesji, msza przy kapliczce w Majkowie Śr.

6 Niedziela Wielkanocna 14.05.

07.00. msza św. za Stanisławę i Czesława Wężyk.
09.00. msza św. za Zofię i Stanisława Dukowskich i Zofię Płoszańską
11.00. msza św. za Zygmunta Teodorczyka. po mszy nabożeństwo majowe.